WHEN YOUR BFF COMES TO CPH

5:27:00 PM


Znáte takový ten čas, kdy sedíte s kámoškou někde v bytě na zemi, pročítáte si staré časáky, díváte se na fotky, nebo na Pinterest, zkoušíte si (většinou staré) hadry, co jste vyhrabaly zespodu skříně před zrcadlem, povídáte o všem možném, smějete se z celého srdce a plánujete? Tenhle čas si s Ráchel velmi živě vybavuju, bylo to přesné, jen jsme u toho možná měly otevřenou láhev vína a možná i tančily na chodbě v teplákách haha. Hlavní ale je, že jsme plánovaly a představovaly si, jak budu v Kodani a ona za mnou přijede.

Budeme spolu jezdit na kole kodaňskýma uličkama, chodit po malých obchůdkách co dýchají skandinávským stylem, objevovat nová kouzelná místečka, pořád se smát a večer venku popíjet předraženou skleničku vína a sledovat, jak padá mlha nad městem.


A když si něco vysníte, tak se to stane.A tip, kam vzít vaši bff, když za Vámi přijede právě do Kodaně?
Kodbyens - bývalé kodaňské jatka předělaná na nejstylovější coffee bary, bistra a kavárny. Je to kousek od hlavního nádraží a pokud rádi objevujete nové místečka a možná chytáte inspiraci na interiéry, tak se určitě běžte podívat.
Nyhavn - nejznámější a možná i nejfotogeničtější část Kodaně, naprosté #mustsee
Café Plenum - tak a teď Vám prozradím, kde ochutnáte ten nejlepší tuňákový sendvič (na světě?!) v Café Plenum! Krásné kavárně/baru/restauraci v části Norrebro.
Poblíž je spousta skvělých kaváren, takže pokud se vydáte tímto směrem, nemůžete šlápnout vedle, a taky narazíte na Acne Archive, což je vlastně tak trochu poklad.


Lab Kitchen jsem objevila nedávno a chtěla jsem ji tak moc navštívit, že jsem se tam jednou v neděli přimotala na rodinnou oslavu a zůstala zamčená v objektu:))). Tentokrát jsme ale šly ve všední den a lepší brownie s domácí zakysanou smetanou jsem neměla! <3 Nádherné industriální prostory, výborné kafe, koncept šetrný k životnímu prostředí, minimalistický design a součástí objektu jsou fotografické studia, takže možná potkáte na chodbě i pár modelek.

Prolog Coffee Bar je kavárnička, kde jsem byla už podruhé. Vzala mě tam nejdříve Markét a fotogeničtější kavárnu se zajímavým interiérem, nejnovějšími časopisy a výborným kafem snad nenajdete. 

V jakém městě jste byli Vy se svou BFF?

You Might Also Like

0 komentářů