IT'S ALL ABOUT THE RED

5:06:00 PM#fashion #fashiontrend #fall17 #fallwinter17 #podzimnitrendy #red #powerred
Když mi dneska můj kamarád poslal článek z jednoho českého portálu o módních trendech na podzim 17 došlo mi, že jsem tenhle článek měla už dávno publikovat. Podzim už je v plném proudu a někdo možná ještě trochu tápe, co letos vytáhnout do ulic.

U mě to vyhrála červená na plné čáře (jako jsem vám psala už TADY), a vypadá to, že i u spousty designérů. Na jaře se objevila nejen u známých návrhářů působících v New Yorku, jako je Victoria Backham, Fendi, Max Mara, Tods, Botega Veneta, ale také na přehlídkových molech v Miláně i Paříži. Pantone Color Institute ji zařadil ve své paletě odstínů barev na úplně přední pozici. Jasně červená, nebo-li power red jak ji nazvali módní novináři je silná, evokující a dynamická, vyřazuje z ní sebevědomí a chytá pozornost.

Jestli toužíte tuhle sezónu nezapadnou v davu, oblečte se do červené od hlavy až k patě. Nebojte se jinak velmi výrazné barvy v monochromatickém looku a udělejte ze sebe lady in red. Pokud jste ale spíše konzervativní duše, doplňte svůj jinak barevný outfit o kousek ve výrazně červené barvě a oživte jím tak celý look. Velký oversize svetr, kabát až po kotníky nebo kozačky. Nebojte se také kombinovat více menších červených kousků. Například se nalíčit rudou rtěnkou, když máte na sobě zrovna červený svetr, vzít si červený šátek, kozačky i lak na nehty. Jednoduše, pokud jste byli někdy u této barvy ostražití, teď už nemusíte.Jediné, na co byste si podle mě měli dávat pozor je odstín. Trend je sice trend, ale už není trendy, pokud vám nesluší. Na to dbejte v první řadě. Já jako přírodní blondýna vím, že mi nesluší červená v odstínech do oranžova, musím volit spíše tmavší varianty, jasně červenou až vínovou.
V investování do nových kousků také nezapomeňte na nejdůležitější pravidlo, a to udržitelnost šatníku. Raději si připlaťte na kvalitnější látku a nadčasový střih u kousku, který víte, že vynosíte příští podzim, i když už bude červená možná zase řadovou barvou.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Jojo tenhle trend miluju a pořád hledám ten perfektní červený oversized svetr ❤️

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jako musím říct, že jsme nikdy nebyla tip, co nosí červenou, ale letos mě to úplně pohltilo haha a svetr už jsem našla! Teď na něho šetřím hahahah :)

      Delete