MOOD #9

9:14:00 PM


Čauko! Mám tu pro vás další moodovku. Už tu dlouho nebyla, a tak jsem si řekla, že vám napíšu o svém kodaňském naladění. Popravdě je celkem kolísavé, jako zdejší počasí. Je to tady pro mě hodně pracovní záležitost. Takže ráno do školy, pak do knihovny, doma uvařit nějaké jídlo a někdy večer pracovat do brazilské kavárny, kam se vyloženě chodím pobavit s fajn lidma a poslechnout si živý jazz.

Kdo mě zná, tak ví, že smích je pro mě něco jako levá ledvina. Dokážu bez ní žít, ale celkem blbě a ne moc dlouho. A protože se tady zatím od srdce zasměju jen když mám někoho na uchu, tak si zpříjemňuju dny po svém. Nejvíc, když jedu na kole a svítí sluníčko (já si v duchu zpívám nějakou odrhovačku)...(někdy i nahlas) a narazím na outlet skvělé dánské značky Moss Copenhagen, jako nedávno. Takže nová kožená crossbody kabelečka za pusu byla jasná...

Na svoji Chloe Love toaletku nedám dopustit, ta už mi jendnoduše teče v žilách, teď ji ale popravdě přikořeňuju novým silk parfémem Balmain, který jsem spolu s nejvíc nejlepší rtěnkou od Armaniho dostala při stylování přehlídky jednoho nákupního domu. Viděli jste na Instagramu? Rtěnka má nádherný jasně červený odstín a skvělou texturu, takže ji na mně letos na podzim uvidíte rozhodně často, nějak jsem totiž dala červené zelenou...Stejně tak kombinaci zlata a stříbra, vždyť to přece znáte, v módě si tvoří pravila každý dám. ;).

Víte, co je ale nejlepší terapie na duši? Nalakovat si nehty. S Melisou tohle praktikujeme už pěkných pár let a je to tak! Já se rozšoupla a koupila si asi nejdražší lak v životě (:D) ale musím uznat, že se to vyplatilo! Vydrží totiž na nehtech neporušeně celý týden!

Tak a teď mi napište, jestli na vás taky takhle padá podzim. Tady máte ještě ode mě jednu kodaňskou, kterou mi tak před rokem poslala Ráchel, že ji tu budu poslouchat a hele, jo! Dejte jí ale chvilku čas, ona se rozjede...:) A nezapomeňte sledovat #čaukýčkozKodaně pa! Eliza.

You Might Also Like

0 komentářů