HOW TO WEAR A WHITE SHIRT (FOR MEN!)

11:14:00 AM


V hlavě toho mám tolik, že nevím, kde začít první! Fotky se mi hromadí v počítači, kartu mám už pár dní beznadějně plnou, jen si nemůžu najít chvilku, abych si sedla a vám dala vědět, co je u mě v Kodani nového.

Malý Danish update mám už ale nachystaný na zítřek. Dneska to bude jen o tomhle chlapovi a bílé košili. 

Ta je totiž must have a základní kousek každého šatníku. Včetně toho dámského. Bílá košile je především spojována s Viktoriánskou dobou, kdy ji nosili jen zámožní muži a byla symbolem zdraví, společenského postavení, vyšší úrovně a moci. Velký boom a rozšíření mezi většinu populace ale zažila až po světových válkách.

Myslím, že tradiční význam bílé košile se zachoval až dodnes, a právem. Upřímně, když vidíte na ulici chlapa v bílé košili, kolik z vás se za ním neotočí? A teď vážně!:)) Podle mě je to kousek, který vypadá snad na každé postavě dobře, dodá sebevědomí (při správné velikosti!) a jde velice dobře kombinovat. S Hanym jsme pro vás v Kodani nafotili pár kombinací. Od ležérní na léto až po podzimní/zimní vrstvení. Já jsem zastáncem toho, že pokud někomu nějaký kousek sluší, měl by ho zařadit do svého šatníku na přední příčky a nezahrabávat hluboko do skříně, přestože v něm může budit větší eleganci, než normálně. Není přece nic špatného na tom, že vám to díky bílé košili bude slušet víc dnů z týdne, než doposud.

Tak mi napište, na jaké příležitosti tento klasický kousek vytáhnete? Pracovní schůzku, ples, rande, nebo si ji dáte klidně jen tak v létě, když je v černé vedro?
Komono unisex brýle
H&M kalhoty
Birkenstock pantofle#howtowear #howtowearwhiteshirt #stylebyeliza #ootd #streetstyle #streetfashion #dnesnosim #fashionformen #whiteshirt #lookbook 

You Might Also Like

1 komentářů