DANISH UPDATE

4:48:00 PM


Jelikož je dneska ten první školní den a spousta dětí začíná svou dlouho cestu zrovna dnes, tak i já se přidám k tématu a řeknu vám něco o tom svém, který začal už před dvěma týdny. Když nám ten den při vstupu nabídli kokosovou vodu, kterou bych mohla pít pořád, tak jsem věděla, že jsem správně. Po pár dnech jsem si ale popravně už zas tak jistá nebyla. (:D) Hned první týden jsme makali jako o život a nikoho nezajímalo, že je zrovna prví školní den. Na druhou stranu ale musím říct, že je tu velmi vyvážený rozvrh. Několik desetiminutových přestávek na kafe, oběd vždycky ve 12 a školu pouze od půl 9. do 2/3, což je proti Česku obrovský rozdíl

Systém je tu zaměřený na praxi tak, že máme tématické celky rozdělené do týdnů a každý týden makáme na jednom velkém projektu. Na konci semestru spojíme všechny naše znalosti, a hlavně dovednosti do sebe a vytvoříme jeden velký projekt, jako výstup naší podzimní práce. 
Týden designu, týden kódování, týden komunikace atd atd. Jsem popravdě zvědavá, kam po téhle nelehké cestičce dojdu, ale když makáte na sobě, na svých dovednostech, které chcete a potřebujete mít, abyste to mohli dotáhnout ke splnění dalšího svého snu, jde to líp. Rozhodně líp, než vidina práce pro šéfa, který nezná křestní jméno poloviny svých zaměstnanců, nemyslíte?

Na čem momentálně makáte vy? Posílám spoustu motivační energie (momentálně totiž sedím v knihovně, na zítřek máme klasicky milion úkolů a čtení, a já místo toho napsala už druhý článek na blog :))) But WE CAN DO IT!


I am wearing
Komono sunnies via ZOOT
vintage trenchcoat, belt
Zara knit, jeans
Birkenstock slippers


You Might Also Like

1 komentářů

  1. Miluju ten outfit! :D A taky ten článek, protože je opravdu docela motivační. Já se zrovna za chvíli budu chystat do školy, fuj fuj. Ale díkybohu už jsem v maturitním ročníku. Takže sice vystresovaná už teď, ale za to tak šťastná, že už "za chvíli" budu pryč a dělat převážně jen to, co mě baví! :)
    Young, wild and free

    ReplyDelete