BEACH DAYS

1:00:00 PM


Sedím na bytě v Kodani a snažím se kódovat můj projekt do školy, za oknem prší a první pořádná známka dánského podzimu je tady. Patřičně jsem ji schytala cestou domů na kole. Dneska je totiž přesně ten den, který chcete strávit celý na gauči pod dekou, s nekonečným výběrem filmů a horou čokolády. Blbé je, že to tu teď už bude až do jara....Já si v takové dny vždycky vzpomenu na léto. Je to ten stejný případ, jako když si v obrovském vedru doma na Moravě pouštím Dobu ledovou, abych se trochu ochladila.

Řecká pláž, křišťálově čisté moře, Birkenstocky špinavé od soli a písku, vlasy vyšisované od sluníčka, plavky celý den a na ně jen lehké šaty. Takové dny miluju! Kdy je vaše největší starost to, jak dlouho být na sluníčku, abyste se nespálili. Musím říct, že jsem to letos celkem vychytala, protože ke spálení nedošlo, za to k opálení asi poprvé v životě ano! Když teda nepočítám tu písečnou barvu co jsem chytla po třech týdnech v Thajsku:)).

Jaké jste měli léto vy?I am wearing
dress Answear
slippers Birkenstock
backpack ODIVI
You Might Also Like

4 komentářů

  1. Ty šaty jsou moc super! Užívej v Dánsku! :)

    ReplyDelete
  2. Ahojky! šaty jsou nádherné! už mám na léto připravené podobné, trochu tmavší. vybírám k nim žabky např tady https://www.eobuv.cz/damske/nazouvaky-a-sandaly/zabky.html - co myslíš, mám koupit s spíš do červena s tím, že se mi budou hodit k šatům, nebo brát spíše něco neutrálního? Díky moc!

    ReplyDelete