CHANGE YOUR HOME TO SCANDI HEAVEN

1:33:00 PM

          váza
stůl    
 koberec


Jelikož miluju scandinávský styl (štěstí, že se stěhuju zrovna do Dánska haha :)) a jsem v tom šíleném stěhovacím modu, neodpustím si jeden #inspo post. Inspirativních článků totiž opravdu není nikdy dost a já bych ten Pinterest mohla sjíždět hodiny a hodiny (ale venku je pařák a já už chci momentálně ležet zase na pláži).
Přesto jsem si dala záležet a vybrala jsem pro vás pár top kousků, a to do každé části bytu zvlášť. Všechny jsem sesbírala na super portálu favi.cz, který sdružuje ty nej kousky ze všech webů a obchodů s nábytkem, co si jen dokážete představit. A aby toho nebylo málo, tak jsem vybírala jen ve slevách, aby se oko potěšilo a peněženka moc nezaplakala.
Mějte se fajn, já se zase brzo ozvu z Řecka! Pusu!


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Óch dievča tak to ti čisto závidím !! Škandináviu milujem, tak snáď sa aj ja raz budem sťahovať niekde tam (najradšej do Švédska). Dúfam že budeš postovať ako si sa tam dostala a o tvojom krásnom škandinávskom bývaní. Niet nič krajšieho ako ich minimalistický dizajn :).
  Tie hodiny a hodiny na pintereste dobre poznám, pravda je - inšpirácie nie je nikdy dosť :))

  Krásny výber fotiek - okrúhle zrkadlá, lampy, biela biela a biela.. drevo, meď .. proste ♥ ♥ ♥

  aestaste blog

  ReplyDelete
 2. Chápu tě, tomuhle stylu se prostě nedá odolat. Já jsem teda víc na tmavé barvy, ale naopak šílím po vysokých stropech, loftech, prostoru a bílých stěnách a povlečení. Tak třeba jednou. :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete