#caukyckozKodane

2:07:00 PM


Ahoj lidé! Tak se vám konečně hlásím z Kodaně!
Po týdnu co jsem tady, jsem si konečně našla chvilku se vám ozvat. V pondělí mi začala škola a já se po dvou letech práce vrátila do lavic. Kdo mě sleduje dýl, tak ví, že mám bakaláře z jednooborové psychologie, kterou jsem studovala v Olomouci a Dánsko byl můj velký sen, který se teď konečně proměnil ve skutečnost. Dostala jsem se na Kea univerzitu, kde studuji Multimedia Design and Communication. A musím zcela upřímně říct, že to teda není procházka růžovým sadem. V hlavě se mi motá neustále několik úkolů, které musím splnit, co všechno se musím doučit o víkendu a otázku, jestli zvládnu příští den/týden/měsíc radši zaháním hluboko do šedé kůry mozkové. haha. Asi vás tím pádem nepřekvapí, že jsem v knihovně pečená vařená. Naštěstí je tak krásná a designová, že se z ní stala spíš moje komfortní zóna, než nudná studovna.(možná je to díky tomu, že konečně studuju na umělecké škole).
Za tenhle týden se mi podařilo najít taky stálé bydlení v jednom krásném bytě, takže se už nemůžu dočkat, až se přestěhuju do svého pokojíku a napíšu vám další článek ze života v Kodani.

I am wearing
Zara sweater, jeans (with diy cutt off) / Mango leather jacket / Komono sunnies via ZOOT / leather shopper from Vietnam / Adidas Original Gazelle sneakers via Answear

You Might Also Like

2 komentářů