SUMMER VIBES

9:43:00 PM

Tyhle vedra mi nejenže nedají spát, ale nutí mě přemýšlet nad jediným. Jak se za dva týdny budu válet v Řecku na pláži! Jak budu mít na sobě jednodílné plavky, co mi padnou jako ulité (a které jsem navzdory tomu obrovskému množství letos ještě nesehnala!), drink v ruce, slamák na hlavě a nekonečný obzor před sebou. Ta bezstarostnost, chill, relax, klidný dech a modrá všude kolem. A věřte mi, po těch nekonečných pochůzkách po úřadech, které dennodenně absolvuju po ničem jiném snad ani netoužím.

Jak si užíváte léto vy? Plánujete dovolenou, dovolenkujete už v plném proudu, nebo už je i za vámi? 

Pro ty, co mají trable s jednodílnýma plavkama, (bez kterých mám pocit se letos neobejdu) přikládám pár odkazů na mnou vybrané kousky. Tak snad se poštěstí! ;)


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Hezký den, děkuji za tipy. Právě se chystám doobjednávat nějaké letní kousky na dovolenou. Koukala jsem na toto tílko: https://www.campdavidshop.cz/bily-top-soccx-stories-bali-xs.html. Co na něj říkáte?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj:) je fajn, ale přijde mi škoda těch širších ramínek. Já jedu letos jen v těch špagetových a přijde mi to hrozně krásné na ženské postavě:).

   Delete
 2. Úžasný výběr fotek, já k moři nejedu, ale kvůli té koláži mám skoro pocit, že už tam jsem. :D Taky k tomu přispívají ty vedra, co se teď zase vrátily, bože, ať prší!
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak už prší..:))))))) ale i to má něco do sebe ;)

   Delete