GREY IN BOTANICAL

11:23:00 PM


Upřímně, tak poetické, jak to vypadá to vůbec nebylo. Začalo to všechno vlastně ještě večer před, kdy jsme měli slavnostní ukončení natáčení dokumentu o Riccardovi - Pravá Itálie v jedné z jeho La Bottege s úžasnou večeří o několika chodech. U jedné skleničky vína to pak pochopitelně nemohlo zůstat...jenže na ráno jsem měla domluvenou snídani s Verčou, se kterou jsem se neviděla zase už několik týdnů. Přesto, že jsme se domlouvaly věky, na čase a místě jsme se shodly až tu noc střídavě po telefonu. Klasika. Takže budíček, šílená kocovina a teď udělat ze sebe člověka. (Díky Bohu za brýle a make-up). K tomu všemu jsem si ještě vybrala snídani, co mi vůbec nesedla...měla jsem vsadit na starý osvědčený smažák z nonstopu, ten je beztak na hangover nejlepší. Mezi kytkama je ale víc kyslíku a to mi prej pomůže. 
Bylo tam ale akorát tak pěkně dusno...naštěstí spolu nefotíme poprvé a zvládneme nemožné na pár cvaknutí. Pak už se jen vzpamatovat mezi těmi rozkopanými silnicemi a změněnými linkami tramvají, potkat se s Ráchel a nechat se ostříhat. Kadeřnice byla však víc rychlá, než šikovná a my byly zase na stejné vlně. (Doslova). Takže jsme fajn den zakončily ještě víc fajn česnečkou a gulášem a zaspaly u mě v posteli. Jak dáváte tyhle dny vy?

I am wearing
&Otherstories earrings / H&M (menswear) T-shirt / Matt&Nat bag / sunnies & skirt from vintage market / Adidas Original Gazelle sneakes via Answear.czYou Might Also Like

5 komentářů

 1. No, tak to ti musím říct, že z fotek bych to fakt nepoznala! Vypadáš skvěle a hlavně jsem se do toho outfitu zamilovala, protože prostě šedá! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Dokonalé fotografie! <3 Páči sa mi aj outfit, vyzerá veľmi pohodlne :)

  ReplyDelete
 3. z fotiek to vyzerá naozaj tak poeticky, príjemný deň, ešte príjemnejší vzduch v skleníku :D
  ale skvelá sukňa a fotky! takéto tričko hľadám už dlho a nenapadlo by ma hľadať v pánskom :)

  ReplyDelete