5 TIPS HOW TO SPEND A GREAT WEEKEND

5:16:00 PM


Kdo se v pondělí netěší na víkend, tak má podle mě opravdu pohádkovou práci, nebo nemá kamarády, s kým by mohl vymýšlet šílenosti právě v tyto dny volna. Omlouvám se, ale je to tak. Jelikož jsem myšlenkami stále ještě v oblacích víkendu, nebudu a nechci vám dneska psát o šatech. Ty počkají na středu. Dneska vám chci dát pár tipů, jak využít tyhle dva dny naplno a užít si každou vteřinu z nich. 

1. Jeďte mimo město a udělejte si výlet. Změníte prostředí a přijdete tím na jiné myšlenky.

2. Jeďte nejlíp někam do přírody na čerstvý vzduch, vyčistí vám nejen hlavu.

3. Nezapomeňte na kořeny. Pokud vaši rodiče bydlí někde na vesnici, tím líp! Navštivte je třeba jen na oběd, protože do Cafefinu můžete kdykoliv v týdnu, ale nedělní oběd od maminky, je jen jednou za týden.

4. Zasportujte si. Udělejte si větší procházku, malý treck po horách, nebo jen vezměte staré kolo a jeďte se projet... 

5. Udělejte něco ztřeštěného, jako když jste byli malí. Třeba zastavte u cesty, kde je velký stoh slámy a trošku si v něm zablbněte, jako jsme to udělali my. 

A víte co? Byl to jeden z lepších zážitků víkendu, a že jich bylo! Degustace ve sklepě, projížďka na staré vykopávky, objevování Jižní Moravy, výlet do Mikulova, hody, kachna se zelím k obědu, řízky k večeři, návštěva asi 7 muzikantů, co hráli a zpívali u nás v kuchyni, kolotoče, rozbité čelo, víno, víno, kafe, víno, studená voda v bazénu a sežraná krabice zákusků psem.

Jaký byl váš víkend???You Might Also Like

0 komentářů