WHITE LACE DRESS

6:34:00 PM


Psát o víkendu o pracovních dnech je jako když si vezmete dovolenou, vyjedete z města a už při cestě tam si bookujete zpáteční cestu. Jak se mi stalo teď v pátek, když jsem jela domů na Moravu a seděly se mnou tři holky. Nebavily se o ničem jiném, než v kolik mají být kde a kdy pojedou zpátky, aby vše v pohodě stihly. Bolestivé a absolutně zbytečné. (Jako botox, jak by řekla Carrie). 
Když se ale ráno vzbudíte, na ramínku vám visí nové krajkované šaty (ze ZOOTu) a vy ten den zrovna nemáte v plánu vyrazit na večeři nebo nějakou letní párty, asi je tam pravděpodobně necháte dál jen tak viset. Já jsem si je ale i přesto vzala na sebe. Protože proč si na sebe nevzít ty krásné šaty ve všední den jen tak? Byť je to jen to práce, do školy, nebo přes ulici na kafe s kámoškou. Proč chodit v těchto vedrem v jednom a tom samém pořád dokola, když vám ve skříni visí nové krajkované šaty na ramínka, protože by to mohlo někomu připadat už moc?...jen si je pěkně vemte! Podpatky nechte doma, vyměňte je za pohodlné sandálky a buďte za královnu i v obyčejný pracovní den!

Teď si jdu ale užívat soboty. Ráno jsem si vylezla ještě v pyžamu pro pár třešní na strom na zahradě, pak namazala  mě a taťkovi na topinky čerstvý tatarák a odpoledne mě čeká malý výlet s kámoškou, kterou jsem neviděla už věky (však víte, Melisa)...jak trávíte sobotu vy?
Mějte se nádherně!!! Eliza.
I am wearing
ZOOT dress / vintage denim jacket and sunnies / sandals and bag from Vietnam / Rubari necklace
Fotila Renáta.

You Might Also Like

1 komentářů