MOOD #8

6:16:00 PM


Dneska to zase začalo. #fuckedupMonday jak vyšitý. Vstávačka brzo brzo ráno a produkční problémy hned od sedmé hodiny ranní. Jojo, to chceš, když máš ještě zalepené oči, vnímáš realitu lehce rozostřeně a kafe jsi neviděl ani z rychlíku. Nemůžu jinak, než si zase nezpívat tuhle a čekat na pátek :)). 
Jak dáváte pondělí vy? Já mám na přežití, kromě songu ještě pár dalších triků. Třeba si obléknout ponožky od Kuby Polanky (které to říkají mimochodem celkem zřetelně), nové tenisky (Adidas Original Gazelle z Answear.cz), co udělají radost, ikdyž zrovna běháte sem a tam třeba jako dneska já (trasa z Národky k Radnici pokořena na 6x tam a zpátky!). 
V rychlosti ještě ráno naházet potřebné i nepotřebné věci do tašky, která vydrží vážně snad cokoliv a i když bych chtěla říct, že si s sebou vezmu na plac i časák, tak to radši hodně rychle přeškrtám. Tyhle suvenýry kámošky Ráchel z Londýna si bohužel stihnu přečíst až tak měsíc po vydání. Ale co, Viktorii budu číst stejně ráda i třeba na Vánoce.

Míň náročných pondělí!!! Eliza.


You Might Also Like

2 komentářů

 1. pic well captured
  this is so lovely, I love it
  Hows the week going?
  http://www.melodyjacob.com

  ReplyDelete
 2. Super článek. :) A ty ponožky ti upřímně strašně závidím. :D Držím palce ať už ty dva dny do víkendu vydržíš! :) Já dnes napsala ve škole poslední test, takže jásám!
  Young, wild and free

  ReplyDelete