A STORY FROM SET

10:23:00 AM


Rozhodla jsem se vám psát příběhy. Příběhy ze života.
Sedím tu v lehké kocovince a velkém nevyspání na natáčení. Dneska je to ale pohoda. Natáčíme dokument o Riccardovi, italském šéfkuchaři, který má po Praze několik gastronomických restaurací. Všichni tady kmitají, připojují kabely, kuchař se soustředí na to, co říct, fotograf fotí backstage a já se starám o to, aby tu bylo ticho, nikdo se před kamerou nelesknul a za kamerou  nestrádal hladem ani žízní. Taková holka pro všechno no, ale s fajn partou to jde samo. I když mi tu dneska chybí moje holky! <3

Tyhle produkční dny nejsou ale vždycky jako z marcipánu, jen abyste si nemysleli..ale o tom třeba jindy. Ještěže už je dlouho světlo a já toho stihnu zase víc. Po celém dni v práci večer utíkám na nějakou schůzku, akci, nebo srázek s Aničkou, jako minulý týden. Daly jsme zmrzku, aperol a v jedné pěkné uličce na Letné nafotily tyhle fotky. Co na ně říkáte?

Dneska mě po natáčení taky čeká jedna akcička, tentokrát komentovaná prohlídka výstavy Gerharda Richtera v Národní Galerii, tak se těším, až vám o ní napíšu příště!

P.S. Možná to nebyl uplně dobrý nápad začít psát příběhy zrovna dneska....ale když ne teď, tak nikdy. Vždyť to náte, tak mi hoďte feedback a užijte si pěknou středu! Eliza.


I am wearing
H&M bomber / Mango T-shirt / vintage market dress / Adidas Originals Stan Smith sneakers via Freshlabels / Vietnam handmade shopper bag / sunnies from London

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Ta práce zní skvěle a outfit ti sluší moc :)

  ReplyDelete
 2. Skvělé fotky a naprosto dokonalý bomber! Jinak, to musí být úplně super (i když ano, slyším tě, chápu, že to není vždycky pohoda!), se skvělou atmosférou. :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. jak se říká, jAký si to uděláš...;))) děkuju Kači!

   Delete
 3. Úplně tě vidím, jak to píšeš <3 hlavně s tou lehkou kocovinou.. :D :D :*

  ReplyDelete
 4. Hoď pak link na hotový dílo, rád se mrknu ;)

  ReplyDelete