SPRING IS IN THE AIR

3:33:00 PM


Jsem teď nějak posedlá kolážema. Asi je to tím jarem, protože normálně nebrouzdám hodiny po pinterestu, neukládám vše možné a nemožné, abych pak tvořila hned několik koláží za sebou. Jenomže vizuální inspiračky jsou pořeba, a potom, kdo se nerad dívá na pěkné věci, třeba klidně pořád dokola?
Kytky. Bez těch bych nemohla ani spokojeně bydlet a jak mi nedávno někdo řekl, pomalu, ale jistě si do svého pokojíčku na Letné přenáším celou Stromovku, haha. No, něco na tom pravdy bude, protože už mi skoro nedá spát ani fakt, že ty kytky nemám ještě na oblečení. A pak je tu ta fuchsiová...sytě růžová, která letos frčí o 106 a myslím, že by stálo za to, dát téhle odvážné holce zelenou a pořídit si v ní aspoň jedno tričko. A nebo rovnou šaty a ještě k tomu s volánama. Protože je jaro a kdy chcete být odvážnější/divočejší/bláznivější, když ne teď? ;)
Nohy na zemi mi ale tuhle sezónu rozhodně přidrží mom jeans. Jedny pěkně vintage klasiky po mámě (škoda jen, že ta moje je už dávno vyhodila). Stejně si ale nedám pokoj a k džínům chci nosit ty nej ulítlý trička. Jedno takové ze Zary mě přímo dostalo. Stejně tak ta nádherná bílá půlkulatá kabelka, která je rozhodně timeless.
No a pak denim. Láska co letos rozkvétá snad víc, než kdy předtím. (Dokonce jsem o tom pro vás připravila další spešl článek (a kolážku)). Znáte Project Rehab? Můžete si u nich vytvořit svoje vlastní designy na džínovinu, nebo si u nich už hotové rovnou koupit. Je to super a já to letos rozhodně prubnu.
Co se hodí hlavou vám takhle z jara? 

(Most items from Zara / mom jeans H&M / Pinterest)

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Ta koláž je vážně super a já to mám úplně stejně, netuším proč, ale na Pinterestu jsem každý den, a to jsem ho nikdy tolik nezbožňovala. Já se těším hlavně na svůj bomber, šaty a oxfordky, to mi zatím stačí! :D
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. HAHA, TAK TO JSEM RÁDA, ŽE V TOM ŠÍLENSTVÍ NEJSEM SAMA!:) Bomberu (dalšímu) jsem letos taky neodolala a šaty doufám letos nesundám!:)

   Delete
 2. Moc pěkná koláž, ty květinky jsou moc hezký doplněk.

  ReplyDelete