ELIZA TIP: TIME FOR YOURSELF

12:59:00 PM

Najít si čas na sebe je strašně těžká věc. Dokonce ještě těžší, než si najít čas na někoho, nebo na něco. Je to jedna z věcí, kterou jsem se naučila ve Vietnamu. A zjistila jsem, že pokud si nevyhradíte dostatek času na sebe, nebudete spokojeni vy sami, ale ani vaše okolí. Nebudete totiž tak milí jako obvykle, protože vám v hlavě neustále poběží představa, jak byste nejradši ležela u bazénu s kokosem v ruce. 

Já jsem si ten čas pro sebe včera přímo naordinovala. Po dost náročném pracovním týdnu jsem jednoduše zůstala celý den v pyžamu. Bez výčitek. Nalakovala si nehty, napustila vanu, dala si víno, spala do aleluja, pustila si seriály, na které jinak nemám čas, brouzdala po netu a povídala si s rodinou. A řeknu vám, že nenaberu víc energie, než takhle. Takže i když je teď celá Praha na #mbpfw , já užívám tepla rodinného krbu na Moravě a je mi hej.

Jaký máte víkend vy? Doufám, že se taky dopřáváte pořádný relax!:) 

(Všechny fotky jsou vyfocené mnou.)

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Fotky jsou opravdu nádherné! A já měla celý minulý týden prázdniny a ve zkratce jsem dělala v podstatě tohle, takže jsem taky moc ráda, že jsem si ten čas konečně našla, už jsem to opravdu potřebovala... tak si ještě užij zbytek víkendu! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Súhlasím s Tebou. Nájsť si čas pre seba je naozaj viac než ťažké. Už si ani nepamätám kedy som si to naposledy dopriala. Celé dni trávim v práci a keď prídem domov je trilión veci, ktoré musím spraviť. Taktiež kamarátky mi vyčítajú, že ich zanedbávam. Brala by som čas len pre seba a hlavne bez výčitiek :)
  Krásny článok :)

  MargiFashion

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju! Věřím, že se ti to brzo povede!!:)

   Delete
 3. Nelze než souhlasit :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Úplná pravda! A pritom je to tak dôležité. Snažím sa nájsť si na seba čas aspoň cez víkend, keďže cez týždeň je to asi naozaj nemožné.
  A tá koláž je super :)

  ReplyDelete
 5. Já s tím naprosto souhlasím, je to potřeba. Hlavně umět vyhodit nohy nahoru a relaxovat, pečovat o sebe.. škoda že nemá den víc hodin :)

  ReplyDelete