MOOD #6

10:35:00 AM


Dobré nedělní ráno z postele! Kde jinde bych taky v tuhle hodinu o víkendu mohla asi tak být, že? :)) Musím se vám ale k něčemu přiznat. V práci jsme začali nový projekt, točíme teď každý den nový pořad a s tím jdou ruku v ruce nové radosti i povinnosti. Každý den vstávačka v půl šesté ráno. (jo i Ebina musí...už je totiž taky Mňam hvězda :))) ) Takže se ani nemůžete divit, že jsem už třikrát za tento týdne zaspala kolem 8. večer. Bez pořádného spánku bych to totiž vůbec nebyla já...ale nějaká hodně protivná osoba.

Když už ty rána mám pěkně za tmy a rozhodně ne slow, potřebuju svoje essentials, které na sebe hodím ještě se zavřenýma očima. Tmavě modrý pánský svetr, o kterém jsem psala už minule. Je z háemka za dvěstěpade! a je boží! Stejně tak lehoučké italské Geoxy za poloviční cenu! Letos se mi ty zimní slevy celkem povedly a ani jsem si nekoupila nic zbytečného! 

Bez krému na ruce bych v zimě nevyšla z domu. Tenhle má úžasnou specifickou vůni a dostala jsem jej od Klárky z &Otherstories. Na kterých krémech na ruce si frčíte vy?

Jo a pořádné probuzení si pusťte tuhle pecku! ;) Mějte fajn den. Eliza.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Já se stále držím u Dermacolu. Krém na ruce mi od nich vyhovuje a navíc mají super vůně. :)
  Find joy in the ordinary

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooo, tak dermacol jsem ještě nezkoušela, díky za tip! ;)

   Delete