YOUR YEAR TO SPARKLE

4:26:00 PM


Když se pustíte do něčeho nového je potřeba plán. Plán cesty. Aby dobře směřovala a měla jasný cíl. Ne však moc těsný a přesný, protože pak byste se ochudili o chyby a zacházky, které vás mají spoustu naučit. 
Já už na plány ale moc nevěřím. Dřív jsem si plánovala každou hodinu ze dne, hlavně ve zkouškovém. Po 10 minutách jsem ale klasicky začala nestíhat a celá moje práce plánování plánu se sesypala. Tak jsem se na to vykašlala. (Představte si tady ten gif, kdy člověk zahodí papíry za záda, ale už je nevezme zpátky z podlahy, haha, malý vtípek.) A víte co? Neplánovat je mnohem lepší, protože nikdy vlastně pořádně nevíte co vás čeká.

Sen je ale něco jiného než plán. Snít musíme, všichni. Jinak bychom se nepohnuli z místa. A přát si něco, co strašně chceme je přece super. Navíc s vědomím toho, že na základě pouhého přání se sen může vyplnit. A tak si přejme. Napišme si na papír všechny cíle a přání, kterých v roce 2017 chceme/te dosáhnout. Bude to pak snažší, to mi věřte!
 Můj seznam cílů a přání je prostý
Už teď vím, že mě čeká Vietnam a Milano, no a pak (snad) konečně Kodaň! Sním, o krásných čistých scandinávských interiérech, ve kterých jednou budu bydlet. O létě s kamarády někde v přírodě, neutuchajícím smíchu a taky divokosti. Protože já teda divoká zůstat ještě chvilku chci. Chci nosit extravagantní outfity, ale taky dánský normcore, ve kterém budu jezdit na kole. Chci se někam zavřít a pár týdnů v kuse jen malovat, abych mohla udělat v létě výstavu. Chci natřít stěnu na tmavěmodro a na oči si nasypat růžové třpytky. Chci si ostříhat vlasy o trochu víc a naučit se pořádně vařit. Ale hlavně žít pro momenty, které stejně nejdou popsat slovy.

A jak si to tak po sobě čtu, tam mám letos co dělat....jaký je váš cíl na rok 2017? <3

Doufám, že letos budeme všichni jenom zářit!

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Opravdu krásný článek! :) Přesně takový podobný seznam cílů jsem si před pár dny sepsala! A prostě se mi splní, tak! Já jsem na to plánování úplně strašná. A to v tom smyslu, že bez svého to-do listu nedám ani ránu. Někdy si i říkám, že je mi to spíš na škodu, protože nikdy nejednám moc impulzivně. Všechno mám hezky naplánované. A tak mě tenhle článek zase trošku popostrčil k tomu, abych na sebe nebyla tak tvrdá a toho plánování trochu ubrala. Tak schválně... :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsm zvědavá, jak to dáš! ;) Mě to ale taky trochu trvalo a taky si teď prece jenom musím něco poznacit, abych to nedrzela v hlave, ale vlastne je nekdy super na chvilkou zapomenout, co je vlastne za den! Ať se ti ty přání splní!!! <3

   Delete
 2. Souhlasím s předchozím komentářem, krásný článek. :) Já jsem si (zatím) pro tenhle rok žádný seznam cílů nesepsala, spíš si nějaké destinace sepíšu v průběhu roku. Dva cíle vlastně mám, jeden je dost osobní a druhý se týká koní, na kterých jsem neseděla ani nepamatuju. Ty brďo, asi si ty sny a cíle přecejenom sepíšu. :)

  Yane nee

  ReplyDelete
  Replies
  1. Napis, pomuze to , fakt! ;) A na koně bych taky jela, hned!:) Jsou boží!!!

   Delete