MOOD #5 BDAY GIRL

7:00:00 AM


 Dneska mám narozeniny. Je mi 24. A víte co? Je mi vlastně jedno, že svůj den strávím u zubaře a na cestě do Prahy, protože musím fakt sobecky říct, že mám boží život. Začalo to už v pátek (jak jinak) (ne život, ale párty!), kdy jsem po dvanáctce natáčení měla pocit, že usnu ve sprše, ale překonala se, (díky Redbulle!) hodila na sebe pár třpytek a zažila tu nej oslavu narozenin s přáteli v kavárně. Dostala tu největší a nejkrásnější kytku v životě, bolely mě od smíchu tváře, pila jsem bublinky i slivovičku a hlavně, byla se svýma! Další den se ale žádný slow morning a brunch v nejbližší kavárně ve slunečních brýlích nekonal. I když teda vajíčka do postele nesměly chybět! Pak už jen tryskem domů, na jih a rodina. Tradiční oslavy, srandy, vínko, babičky, děda a slzy smíchu! Nedělní filosofie života v čajce, dýmka a moje ženy. 
Asi je to tím, že stárnu, nebo co, ale uvědomit si, že to, (co) koho kolem sebe máte je nejvíc, co si můžete vůbec přát je prostě goal. # láskajevesmírbobiku

Až to budete číst, tak si k tomu pusťte TUHLE, abyste se dostali do toho správného moodu a napsali těm nejbližším aspoň srdíčko online, jen tak, pro lepší den. ;)

You Might Also Like

1 komentářů