MOOD #4 NEW ADVENTURES

8:00:00 AM


Šťastný Nový rok všem!
S novým rokem přichází nové začátky a dobrodružství a já jsem na ně díky mým přátelům a rodině připravena. Ha! Vím, že Vánoce jsou spíš o dávání, než o dostávání (jo, i taková moudra ze mě poslední dobou padají!) a nerada se chlubím tím, co mi kdo pod stromeček nadělil. Tentokrát mi to ale nějak nedalo a musela jsem Vám vytvořit novoroční moodovku, protože tyhle dárky jsou jako stvořené pro nová dobrodružství.
Zapněte si tenhle soundrack a můžeme začít. ;)

1) Tak ze všeho nejdřív nádherný batoh od ODIVI. Je tak prostorný, že do něj klidně narvu i novou jogamatku, a ta s bude hodit na můj jógový trip do Vietnamu. #yayayayay

2) Sada přírodní péče na vlasy Previa se bude u moře taky hodit a mají super balení na cesty! 

3) Bez krémů Loccitane by to v životě nešlo:))) letos mi přibyl i balzám - děkuju!!

4) Power banku na telefon potřebuju jako sůl, teď si už konečně na mě v práci nebudou stěžovat, že jako produkční běhám po Praze s vybitým telefonem :)))).

5) Ráchel zná mou metalicou obsesi asi hodně podrobně, protože mi na Vánoce nadělila tuhle metalickou podprsenku z &otherstories. Asi udělám nějakou vesmírnou narozeninovou párty, jinak to nepůjde, haha.

6) Rubari už z krku skoro nesundám a nejvíc se těším na její nový web - #stytuned !!! 

7) Dobrodružství bez starých vintage pokladů není ono. A že tenhle je! <3 Stará zamilovaná sbírka básniček od tety.

8) Jack Daniels je můj parťák už hodně dlouho a myslím, že ještě nějaký ten pátek (nebo sobotu) bude, jen ty návštěvy a množství budeme muset omezit (beze smíchu).

9) Lak, který vypadá, jako kdybyste si na nehty vylila pár miniaturních lahviček barev. 2017 bude nejspíš u mě kosmický, jinak to nevidím a nude rtěnku od Rimmelu na to!

10) Abyste měli i vy zážitek dobrodružství kompletní, pusťte si tohle videjko, které natočila moje kámoška před pár dny na vánoční párty, kdy jsme na chvilku zažívaly pravé #americanhoney po česku moravsku (brazilsku). 


Ať je 2017 jen plný kvalitního dobrodružství.
Pusu! Eliza.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Happy New Year.
    http://www.melodyjacob.com/

    ReplyDelete
  2. Eli super dárečky!! <3 Ta podprda je top a na batoh se těšim až uvidim na živo :)

    ReplyDelete