SUNSET IN COTSWOLDS

10:53:00 PM


Ticho a klid. Dvě sova, co se mi okamžitě vybaví v hlavě, když si vzpomenu na Cotswolds. Mini vesnička kousek za Londýnem, kam mě Ráchel a Olie vzali pár týdnů zpátky. Vypadá to tam jako v Roklince. Ale úplně. Londýňani co jsou unaveni městským životem si tam jezdí odpočinout, pěkně do klidu. Žije tam asi 300 obyvatel a některé domy spadají do UNESCO, jelikož jsou tak staré, že je jejich majitelé nesmí nijak razantně přestavovat. Takže se občas musíte pěkně skrčit pod nízkými stopy. Za to si ale dají záležet na moderním designu, a to je potom pastva pro oči. <3

Když vyjdete pár kroků za dům, čeká vás tam ohrada s koňmi a obří pláně, kde se můžou prohánět. A když do toho ticha a klidu, kde slyšíte jen vlastní myšlenky, zrovna zapadá slunce, pořádný kýč je na světě. Ale takový ten pěkný, opravdový, kterému je těžké uvěřit, že je to vlastně realita.

P. S. Na krku mám novou huňatou šálu, kterou jsem si koupila v totální zoufalosti na Black Friday v Urban Outfitters na Oxford Street. Byla taková zima, že se bez šály nedalo existovat, všude miliardy lidí a my naprosto vyčerpané po celodenních zážitcích. Padla mi do ruky, nebyla na ní cenovka a já si ji nějak reflexivně omotala kolem krku. Toho tepla jsem se už nedokázala vzdát, ani když jsem u pokladny zjistila, že stojí nádherných osm stovek
Takže poučení pro příště? Šála na dně kufru zanechaná na pokoji není nic platná, za to cena, která není napsaná, platí napořád. (Já se ale stejně v tomhle nepoučím, Ať žijí spontánní rozhodnutí!)

Jaké je vaše místo klidu?
I am wearing
Urban Outfitters scarf / H&M coat / vintage mom jeans / Hunter boots
You Might Also Like

3 komentářů

 1. Naprosto přenádherné fotky! A šála aspoň vypadá opravdu hřejivě! :D
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Šála je super!! :D Nádherné fotky, takovým místem klidu je pro mě asi baráček u babičky na vesnici..když jsem byla malá, trávila jsem tam spoustu času a nějak mi to tam přirostlo k srdci:)

  ReplyDelete
 3. Prekrásne fotky ♥ Ja som úplný milovník krásnej oblohy a západov slnka ♥

  Saja Frey blog

  ReplyDelete