NOTTING HILL LOVE

8:28:00 PMNa některé věci je třeba si počkat, aby stály za to. Jako třeba na tyhle fotky, ke kterým jsem se konečně dostala. Dneska. Miluju je. Jsou totiž z jednoho fakt nádherného dne, který jsme s Ráchel strávily v Notting Hillu a byly fakt happy. Dělaly jsme totiž jen věci, které máme rády. Jely do nádherné čtvrti Londýna, vlastně už podruhé za dva dny. Šly na vintage market, objevovat staré poklady, najedly se na street food marketu, nafotily kupu fotek,  zašly na kafe, ale hlavně se celou dobu smály a povídaly o všem možném a do toho bylo nádherných 15 stupňů, nottinghillská architektura kolem a sluníčko pěkně vysoko. Den jako z pohádky.

Za to ten dnešní oproti tomu moc není. Tahle holka totiž přijela z Londýna do Prahy včera oslavit svoje narozeniny.  A víte, jak může člověk po skvělé sauně na břehu Vltavy a několika hektolitrech vína, piva a drahého šampaňského dopadnout? Hodně špatně. Takže mi dnes nepomohly ani moje zarušené léky na kocovinu. Ranní vajíčka, kokosová voda, čokoláda, flat white, cola a pho. Jak vůbec bojujete s kocovinou vy? :))))

P.S. Abych nezapomněla, tak do Notting Hillu jsem s sebou vzala tuhle nej mikinu Black Raven. (pamatujete?) Kozačky nad kolena, džínové šaty, dlouhá pánská mikina a rovný černý kabát. Jo, to byl můj londýnský outfit!Co vy na něj? 

I am wearing
H&M coat / Black Raven jumper / Zara dress / CCC overknee boots / Matt&Nat bag
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Notting Hill miluju a tvůj outfit se mi taky moc líbí! :))

    ReplyDelete
  2. Boží! Notting Hill je nádhernej a super fotky! <3

    ReplyDelete