CHRISTMAS GIFT GUIDE

8:15:00 AM


Jakmile se blíží Vánoce, nastává chaos. A to hlavně v mé hlavě. Co všechno koupit, na nikoho nezapomenout a především, nevědět, kde tento zamotaný kruh začít...Letos to ale nabírá na pěkných otáčkách. Možná moje rozházené myšlenky mají co do činění s faktem, že mám aktuálně pět prací a projektů, na kterých pracuju. No, jo, někdo tu musí být nenormální a snad i workoholik haha. Na chaos v hlavě existuje ale jeden zaručený recept, a to hodit všechno pěkně popořadě na papír. 
Tak tady to máte. Můj uspořádaný vánoční chaos o tom, co chci dát a dostat pod stromeček.

1) Starorůžová mě bere, to je patrné snad už na první pohled, a když jsem v Cosu uviděla tyhle kožené do detailu propracované palčáky....tenhle příběh ale už znáte, že?:) Tentokrát ale zůstaly pouze a jen na mém seznamu...modlím se za slevy haha.

2) Do Ingredience store se už chystám nějaký ten pátek, a vy byste měli taky, pokud chcete nějaké spešl neovoněné vůně! Dáme si tam sraz? ;)

3) Batohy jsou moji velcí kámoši a když se jeden ošoupe, chce to okamžitě nový. Tohle je spíš než přání nutnost, a to číslo jedna, od Odivi.

4) Že je příroda všemocná snad víme moc dobře všichni. Když ji ale někdo umí s láskou zpracovat, je to hotový poklad, a těch má Jagaia požehnaně. Lepší dostat nebo dát? Co takhle si dát stejný dárek navzájem?

5) &Otherstories má letos super náušničky a za ještě hezčí ceny. Mrkněte na jejich gift guide.

6) Doller, to je už skoro alfa a omega. Nepostradatelný kousek každého snílka a vizionáře s ambicemi. Kupme si ho, všichni!

7) Koupit si sama tyhle šílené/šíleně krásné stříbrné šortky by bylo asi čiré bláznovství. Vymluvit se ale na to, že jsem je dostala darem, už se dá, a co teprve si je trochu vypočítavě přát? To budu v únoru na jóga tripu ve Vietnamu přímo zářit, i s tou novou jóga karimatkou, bez které tam stejně nemůžu. :)))

8) Ponožky jsou věčné klišé. Pokaždé ale stejně nezbytné a letos, letos se tenhle obehraný dárek přehoupl v očekávaný trend. Odvažme se a darujme šílené ponožky. Chce to glittery, všude.

9) Kevin Murphy umí. Chrání přírodu, pokožku i vlasy a vy ho chcete spolu se mnou doma, to je jasný. Příště čekejte příběh o mých nových vlasech, jojojo!

10) Jsem trochu úchyl do metalických barev, ale to vy už stejně dávno víte, a tak tohle mini psaníčko, na všechny zbytečnosti, bez kterých stejně neodejdu z bytu, by mě hodně potěšilo.

11) A nakonec plakát ze SOFFA. Přijde mi, že jsou čím dál krásnější a nápaditější, a pokud nevyberete na netu, zajděte na Vánoční Lemarket, tam jich bude spousty. ;)

Co letos kupujete vy? Půjdete do spontánní letenky, neočekávaného překvapení, darování zážitku nebo něco úplně jinak crazy? Napište mi! <3You Might Also Like

4 komentářů

 1. Joo nevadilo by mi to všechno dostat :D Za mě je favorit batoh od Odivi :))

  ReplyDelete
 2. Doller jsem si teď pořídila, už se těším, až ho začnu používat :)
  HAUTE BASICS giveaway

  ReplyDelete
 3. Krásný tipy! Ingredients miluju, je to ráj!))

  ReplyDelete
 4. Moc me zaujal ten Doller, popremyslim jako o darku pro me :-D Mamce jsem uz objednala tyto nausnice https://www.elarte.cz/moda-a-sperky/nausnice/nausnice-lucuix-mint-and-violet-mv3-13.html , tak snad bude rada. A jine darky jeste nemam:(

  ReplyDelete