2016

11:42:00 AM


Na konci roku je potřeba si trošku zabilancovat. Zastavit se, zavřít se sám v pokoji, nebo vyjít nějak do přírody, sednou si na lavičku, vzít s sebou malý zápisníček a začít. Hezky pěkně po pořádku. Co rok dal a vzal, co dobrého přinesl a z jakých chyb se máme poučit.

Já musím upřímně říct, že jsem měla fakt super rok! Ať si říká kdo chce, co chce, tak to u mě začalo stěhováním na Letnou. Je tam asi nějaký dobrý vibe, nebo co, protože od té doby se mi začalo dařit:)). Potkala jsem skvělou ženu, ze které se vyklubala má další BFF, a která mě toho spoustu naučila (vyznání online příště ;)).
Začala a nedávno i ukončila svou roční stáž v magazínu SOFFA. Byla jsem na nespočetně nádherných focení, workshopech a SOFFA večeří, fotila backstage, psala články, chodila zdarma na akce, byla na víkend v Drážďanech a dostala i pár designových dárků.  Krásné zážitky a spoustu nových zkušeností.
Mohli jste mě vidět i na stránkách ZOOT magazínu, a to hned dvakrát, díky mé stříbrné sukni v Kodani. Kterou jsem si okamžitě zamilovala (sukni i Kodaň). 
Namalovala jsem tři velké obrazy, na které jsem celkem pyšná a slibuju, že teď hodím trochu speed up a v létě čekejte nějakou malou #myart akcičku ;))! 
Byla jsem hned na dvou fashion týdnech, užívala si jarní i letní dny ve Stromovce, poctivě chodila vysedávat do kaváren, našla nový full time job a taky parťáka na život a na smrt - Ebi. Která se mnou stihla podniknout už pěkných pár výletů. Ať už na zadním sedadle nějakého auta, pod sedadly Ubera, nebo v ikea tašce v Regiojetu. 
Utužila jsem své dlouholeté přátelství, nechala se konečně tetovat, a to hned dvakrát! a taky se dlouuuhou dobu hýčkat Ráchelinými kulinářskými specialitami, někdy i hned pěkně po ránu do postele.
Za tenhle rok se našly i kvalitní spolupráce, pozměnila jsem trošku design blogu a slibuju vám, že už to tu nebudu tolik zanedbávat!!! Objevila jsem úžasný klid v Cotswolds, zažila několik set malých i velkých výletů, třeba i ten do Londýna a nádherné čtvrti Nottinghillu. Byla jsem na té nejkrásnější svatbě tohoto léta (a možná vůbec), propadla jsem kouzlu jógy a i když mi tenhle rok vzal jednu z mých nejbližších osob, tak jsem zvědavá a svým způsobem i natěšená, co přinese sedmnáctka.

Jaký byl váš rok? Napište! <3 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Krásně sepsané! Můj rok byl skvělý, občas se sice něco nepovedlo, ale to k životu patří..důležité je si z toho vzít to dobré:)

    ReplyDelete