MOOD #1

7:50:00 PM


Ahoooj! I když teď kvůli milionu různých prací a projektů nemám čas na focení outfitů (a taky mi v tom moc nepřeje ta neúprosná tma v 5h odpoledne, co si budem), tak jsem to už nevydržela a vymyslela novou kategorii. Protože se toho u mě vždycky pořád dost děje a moje nálada je někdy jako na horské dráze, rozhodla jsem ji sdílet s vámi, abyste o nic nepřišli. 

První "moodovka" je hlavně o mých každodenních essentials posledních dnů. 

#Krému na ruce, který už brzo budu muset koupit znovu a tenhle je ten nej, fakt.

#Nové náušnice z COS bez kterých už taky neudělám krok. A stejně tak vintage prstýnek, který teď zdobí můj druhý článek prsteníčku skoro každý den. Ať žijou kruhy a minimalismus, jojojo.

#Další novinka je modrá chlupatá peněženka z Topshopu. Já ji tam prostě nemohla nechat, protože tuhle mini kabelečku, která se všude schová, vám rozhodně neukradnou. Vejde se tam to nejnutnější, i lesk na rty a má vevnitř na boku přihrádky na karty. Asi nejlepší koupě tohoto podzimu, ne-li vůbec.
#Šedé vlasy, na které nějak nemůžu přestat myslet a brzo budou i moje. Co myslíte vy? #hotornot??

#Štrasové náramky, které jsem dostala od Verči z NY a kdybych je viděla v obchodě, tak o ně možná pohledem nezavadím, ale když si je nasadíte, najednou chápete to kouzlo, co ta holka v sobě má, když mi je koupila. <3
#Když vaše nej kámošky pořád někam cestují, není to zas tak špatné, aspoň pokud jste materialisti, co zůstávají doma. haha. (Já rozhodně nejsem, tak nevím, proč to sem píšu) Každopádně, když mi v pokoji na podlaze tenhle víkend přibyly Gentlewoman a Suitcase magazín, nečekala bych ani minutu a sbalila je zpátky do kufru cestou do Londýna objevovat inspiraci ze stránek pěkně na živo do ulic. Už brzo.
#Pak taky nemůžu zapomenout na krásné vintage vázy, které mě moje spolubydlící donutila vytáhnout ze zaprášeného sklepa a vystavovat. S kytkama, jak jinak. Máme jich totiž teď celý byt a je to boží. Taky to zkuste, ale rychle, než všechny luční zmrznou.
#Nakonec si do uší pusťte tohle albíčko a zůstaňte ještě chvilku po přečtení ve stejném moodu, jako já. 
pusu, Eliza.


You Might Also Like

3 komentářů

  1. Boží článek Eli! Tohle mě fakt baví, doufám, že budou častěji! <3

    ReplyDelete
  2. Tak tohle je super!! <3 Krém je skvělej, používám ho už pár let a zatím jsem lepší asi nenašla:)

    ReplyDelete