ACNE STUDIOS

9:25:00 PM


Když jsem se jednou takhle po kodaňském výletu zjevila v kanceláři s novým přírůstkem v šatníku, cítila jsem dlouho dlouhé pohledy. Ne, že bych nebyla zvyklá na pozornost od druhých na to, co mám na sobě. Vlastně mě to celkem baví, nosit trochu neobvyklé věci, které jen tak někdo nemá. A když jsem jim pak vysvětlila, co je takhle neoprenová kráska s plastickými detaily, oversize střihem a trochu devadesátkovými barvami vlastně zač, začali zírat možná ještě podiveněji, ale s úžasem. Protože krásné nadčasovce z módního domu Acne Studios, původem ze Stockholmu a díky mnoha uměleckým zájmům jeho zakladatele a kreativního ředitele Johna Johanssona, jednoduše propadne každý. A od té doby, když si ji zase vezmu na sebe do práce, jí nikdo neřekne jinak, než peřina. A taky že je! 

Ideální na depka počasí, kdy se vám nic nechce. A musím přiznat, že tohle období mě celkem pronásleduje. Dneska ale ne. Dneska jsem kromě asi 2 dílů Gilmorek neseděla téměř u počítače. Vlastně ho přes víkend nechávám skoro vypnutý (a trochu zanedbávám moje další, trochu pracovní povinnosti). Mimo to jsem ale produktivní byla. Začala jsem malovat další, skoro kilometrový obraz, zkusila další dýňovopolévkový pokus, byla na čerstvém vzduchu a s Klárkou (mou novou nejmilejší spolubydlící) jsme stihly nafotit tyhle fotky. Přestože venku začalo zrovna pršet, tak jsme to nevzdaly a fotily u mě doma, v čistě uklizeném a přestavěném pokojíku (vždyť říkám, že jsem se neválela!).

Tak co na ně říkáte? A mou designovou peřinu?
Ať máte super celý týden a já slibuju, že se zase brzo ozvu! <3
Eliza.

I am wearing
Acne Studios jumper / Mango cullotes / Zara anckle boots


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Mně se to moc líbí, i když je to něco trochu nezvyklého :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. jojo, přesně, nechtěla jsem něco tak basic, i když kvalitního, co bych sehnala v jiném obchodě. Tohle je originál, který není nikde jinde k dostání, a proto kupuju designové kousky.:)

   Delete
 2. zaujímavá mikina :) možno by som si ju vedela predstaviť nafotiť v uliciach, možno aj s nejakou čiapkou.. urobiť z toho taký street štýl :) inak fajn, si zlatá :)

  Desire fashion blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. třeba se to jednou zadaří ;) Vždycky mě mrzí, že nejde na blog jednoduše postnout tvůj oputfit každý den jen tím, že si ho oblečeš, ale musí tě někdo vyfotit:))) aka bloggerstroubles haha:).

   Delete