ELIZA TIP / Keep your friends close

8:13:00 PM


Jedním z důvodů mé malé aktivity na blogu jsou moji přátelé. Jo, je to tak. Už jsem totiž našla oběť, na kterou tuhle blogovou paseku můžu svézt. Jsou to oni. Ti vyplňují skoro všechen můj volný čas. Ti, kteří mi v pátek v podvečer zavolají, aby se ujistili, jestli teda jdu na ten koncert, kde budem jinak všichni. Ti, co si se mnou vehementně plánují víkendové snídaně a brunche. Sedají na vlak a jedou kvůli mě stovky kilometrů, vedou se mnou hodinové hovory a nebo mi posílají ty nejvtipnější hlasovky, co žádný jiný smrtelník nemůže beztrestně publikovat. Ti, co se se mnou opíjí i po prokalené noci další den hned po probuzení. (Nelinčujte mě za to, já jsem holka z Moravy hahaha) Ti, co se mnou tančí v teplákách na chodbě bytu a pouští si ty nejvíc otřepané songy. Ti, co mi uvaří takovou večeři, že by i Gordon Ramsay zíral, a to hned první noc po přistěhování. Co mi postaví komodu, vynesou mě po schodech do bytu, když jsem unavená, že už mě ani vlastní nohy neunesou, spí se mnou pod širákem, čtou korejské časopisy o módě, zkouší si do nekonečna různé outfitové kombinace před zdrcadlem, poslouchají pořád dokola moje nářky na chlapy, a nebo jen tak sedí mlčky vedle mě v moři na druhém konci zeměkoule. Ale především to jsou ti, kteří mi pěkně olschoolově zazvoní u domu a přijdou po staru na besedu, když jsem zrovna nemocná, a nebo prostě jen tak, pozdravit.
JO, tak tihle všichni jsou ti, kterým teď věnuju každou mou ukradenou chvilku a jsem nejvíc ráda, že mám tak skvělé osoby kolem sebe. Doufám, že to máte podobně a aspoň jedna pěkná dušička vám dává energii, kterou potřebujete, protože to je stejně nejvíc na světě.

Konec sentimentálna, příště bude pravidelná dávka ironie a sarkasmu. Tak dobrou děcka!
Eliza. <333 

P.S. Jestli ses na fotce nenašel a seš si fakt jistý, že si můj kámoš, tak nezoufej. Asi spolu nemáme pěknou fotku, nevešla se mi do koláže a náš společný zážitek beztak není vhodný publikování. Tak se radši sejdem naživo a řeknem si to osobně. Vyznání online stejně není ono. <3

You Might Also Like

0 komentářů