#zivotnaletne

9:05:00 AM


Protože to poté záplavě outfitů chtělo změnu, rozhodla jsem se vám ukázat můj nový a zatím největší (1m x 1,20m) obraz, který zachycuje život na Letné. Ten už po kousíčkách můžete občas sledovat i na mém instagramu, kam pod #zivotnaletne přibývá spousty fotek. 
Začala jsem na Letné bydlet od února a můžu s čistým štítem říct, že se od té doby můj život změnil. Možná to navenek nejde moc poznat, ale já vidím ten obrovský kus, co mi tahle lokalita, lidi, prostředí, možnosti a zážitky dali. Jsem tady prostě šťastnější,a tak nešlo jinak, než život na Letné zvěčnit do obrazu. A pokud je vám někde hezky, nemá cenu troškařit. Alespoň co se velikosti plátna obrazu týče. Má totiž přes metr na výšku i na šířku. A já už se jenom nemůžu dočkat, až konečně bude viset, nad rámem (mojí) postele. 
Jak se líbí vám???
A kde na světě máte vy, to svoje šťastné místo? Napiště! <3

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Nádhera!! Líbí se mi, že má pro tebe obraz hlubší smysl:))

  ReplyDelete
 2. - inu sedmicka ♥
  i nam se tu zije jedna basen !

  ReplyDelete
 3. Dobře, že jsi našla místo, kde se ti dobře daří a ze kterého máš dobrý pocit. Obraz vypadá zajímavě. Je sice barevný, ale jinak na mě moc vesele nepůsobí. Žádné slunce, ptáci, zeleň, děti, zvýřata. Jen pár existencí ve stínu. Nevím co si o tom myslet, každopádně je to zajímavé.

  ReplyDelete