Boring days

5:40:00 PM


Znáte takové ty dny, kdy se vám nic nechce? Nejradši byste proleželi den v posteli, dívali se na filmy a jedli k tomu nekonečné kopce zmrzliny, přestože je venku hezky. Tak takové období mě teď pronásleduje. I když bych mohla dělat absolutně cokoliv, ať už víc nebo míň užitečného, jednoduše se mi nechce. Sedím na posteli a hledím do blba. Možná čekám, až se stane něco převratného. Spadne meteorit, nebo pan Božský zazvoní u dveří...no s těma chlapama to tak easy není, to víme všichni. Ale TO NĚCO se dřív nebo později stejně stane, a taky že jo. Z mého denního snění mě vysvobodí kámoška spolubydlící, která nějak převzala mou věčně pozitivní energii a začne ji rozlévat svým příchodem kolem. Kecáme, smějeme se vaříme (ona), jíme (obě), pijeme, tančíme, nebo se přehrabujeme ve skříni a zkoušíme si věci. Takové typicky holčičí odpoledne, které ale pro změnu nestrávíte v kavárně. 

Řekněte, máte to taky někdy tak?

BTW. Co říkáte na outfit? A hlavně na nádherný marble top od youngprimitive.

I am wearing

H&M vintage neopren top / Youngprimitive top / Mango cullotes, lace up shoes You Might Also Like

3 komentářů

 1. - jó. cas od casu bych za cas, kdy muzu tupet zirat do zdi, byla neskutecne vdecna. bohezl (nastesti) tohle v mem pripade absolutne nehrozi :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahah, to jsem si taky myslela, ale někdy to prostě na člověka přijde a ani nechceš..) Dáme radši tu kávu, místo zírání do zdi a nicnedělání.)).

   Delete
 2. Tyhle dny mám poslední dobou pořád haha..musim s tím něco udělat :D

  ReplyDelete