UniWearCity LOOKBOOK

2:50:00 PM


Včera to začalo. Prázdniny! Teda...asi už nemůžu mluvit za všechny, ale mně rozhodně jo. Poprvé ne školní, po náročném zkouškovém, ale dovolená strávená doma. A já jsem se na ni tak těšila! <3


Tenhle příběh se psal ale teprve v září, kdy se náhodně poskládaná banda lidí rozhodla nafotit lookbook v mojí milované Olomouci. Kolekci univerzitního oblečení UniWearCity, kterou navrhla Alex Monhart, spolu s Alicí Klouzkovou. A když je její Lab24 hned naproti mých letenských oken, není důvod tyhle moje dva světy nepropojit a nenapsat o školním oblečení v létě.

Nebudu vám psát o tom, jak jsou ty trika a mikiny super, protože fakt jsou! Napíšu o tom, jak jsme pár posledních dní v babím létě skákali v olomoucké kašně na náměstí, běhali v parku, jezdili na kole a objevovali tajuplná zákoutí toho nejmagičtějšího místa v Olo - Konviktu. 
Napíšu vám o tom, jak jsem byla v září ztracená. Z Thajska se doma ani neoklepala a přestěhovala se do Prahy. Do neznáma. 

Napíšu vám o tom, jak v září všechno začíná, všechno je nové a nepoznané. Startovní čára. Ve škole, doma, v práci, všude. A jakmile začnou dozrávat třešně a maliny. A už je dávno po jahodách. Nastane čas zúčtování. Zúčtování toho, jak jste si celý ten rok (třičtvrtěrok) vedli. Jestli dáte/nedáte zkoušky, dostanete se do dalšího ročníku, dají vám volno v práci, konečně máte vydělané peníze navíc a můžete někam vyrazit. Prázdniny.

Červen má vlastně k září, možná trošku strašidelně, blízko. Je to cíl. Nebo u mě alespoň do teď vždycky byl. Kdy konečně zhluboka vydechnete a začnete nabírat sílu na další start. Na další září. Start, který možná pro mě začne v jiné zemi. A nebo poprvé v mém životě dám na dobro své komfortní zóny a zůstanu...kdo ví?


Jaké jsou vaše plány na prázdniny a nový start? Doufám, že si za svým 3/4 rokem taky můžete udělat malé zúčtování, a že nejste v mínusu. ;)


Fotila báječná Kris Erbenová a celou kolekci najdete TADY.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. - inu, holomooc ♥

  ja planuju alespon pet dni volna, kdy se nam podari podniknout road trip za humna a tise doufam, ze se mi to splni a nebudu nonstop v praci jako doted :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha,no uplne vím o cem mluvis!Já si musela vzít dovolenou,abych vůbec jela domu na Moravu:).

   Delete