PYJAMA PARTY

5:23:00 PM


Však to znáte. Ten den, kdy nemusíte nic. Válíte se v posteli, jíte v posteli, sledujete seriály a pyžamo nesundáte až do večera. Nebo chvíle, kdy vám to jídlo už jednoduše dojde.

Po takovém dni já neskutečně toužím! A už pěkně dlouho. Abyste věděli, tak teď jedu vážně bomby. Po promakaném víkendu a 15ti hodinovém natáčení, mě čeká další takový den hned zítra a mezitím se taky nezastavím. Můj osobní život je v troskách, ranní běhání před prací jsem už vzdala a zachraňuje mě jenom pravidelná sklenička vína. hahaha. A taky přátelé, protože ti jsou nejvíc, vždycky

Problém ale nastává ve chvíli, kdy většinu svého času trávíte v práci a nemáte na ně moc času. Naštěstí se mi ale osvědčilo skvělé řešení. Dohodit vaši práci kamarádům, nebo vaše kamarády do práce. A když pak trávíte svůj veškerý čas s lidma, které milujete, jde práce hned od ruky.

Když mi ale už i vlastní taťka, pro kterého nikdy dost práce není dost řekl, ať si dám "voraz", usoudila jsem, že na tom už ani něco bude....a tak jsem to pyžamo začala nosit aspoň do práce. Hedvábné šortky a splývavý svetřík s průstřihy. Není nic příjemnějšího na červnové dny (teda pokud zrovna není ten šílený aprílový slejvák). Co na to říkáte vy?:)

I am wearing
Zara sweater / H&M shorts, espadrillesYou Might Also Like

2 komentářů

  1. Báječný fotky!♥ Sálá z nich taková pohoda. :)

    ReplyDelete
  2. Tak to je fakt dokonalý, to spojení pyžama a outfitu do práce! To ti hned muselo být líp :) tak držím palce, ať si takový den užiješ co nejdřív! :)
    Young, wild and free

    ReplyDelete