TREASURES

11:11:00 AM


Ahoj! Dneška ráno jsem se vzbudila a jediné co jsem chtěla ze všeho nejdřív udělat (po snídani) bylo, vám konečně napsat další článek na blogísek! Doufám, že se tahle série nedělních článků nestane pravidlem, ale momentálně to bohužel více krát do týdne nestíhám. Nedokážu napsat jen tak tři věty, hodit sem jednu fotku a tvářit se, že je to povedený článek. Snad si ale na ty moje posty rádi počkáte ;).

Dneska je to o pokladech. O pokladech, které se ke mně za poslední týden dostaly. Třeba tyhle šedé látkové zvonáče s jemným károváním, které jsem nedávno ulovila v sekáči za 60 Kč. Takové kousky, tam prostě nemůžete jen tak nechat a když trefíte na vaši velikost, je to fakt znamení!

O něco dražší kousek je designový prsten od Tyformy. Můj první designový šperk, do kterého jsem se bezhlavě zamilovala. Je celý z porcelánu, ručně vyrobený a připomíná květinu, která jakoby vám najednou začala růst z prstu. Tyhle designové kousky mě baví ze všeho nejvíc a mám velkou radost, že se k nim dostávám blíž a blíž. Třeba dnes na Le Marketu, kde se musím zastavit ještě jednou a všechno si to pořádně projít. Půjdete taky? 

Poslední poklad je Stromovka. Kousek přírody, který mám naštěstí hned u domu a kam se chodím uklidňovat. Místo, kde se nejlíp běhá, je pořád hodně zeleně a spousta prostoru na to, dát si drink s přáteli, udělat piknik, nebo se jen tak válet v trávě se spoustou časáků. Místo, kde můžeš utéct z reality, tomu já říkám pravý treasure.I am wearing

ZOOT backpack / H&M neopren top / Topshop slipons

You Might Also Like

2 komentářů

  1. ó ! tyformy jsou laska - dlouho predlouho uvazuju o nahrdelniku erotikon ♥

    ReplyDelete
  2. Ten batoh! Panebože, to je dokonalosť!!! :)

    Bari Bircak

    ReplyDelete