MEN FROM PINTEREST

10:40:00 PM


Možná proto, že mě od čtvrtka už morduje nějaká nechutná nemoc a já už čtvrtý den jenom spím a jím. A nebo proto, že si ke mně jeden můj soused občas zajde pro "stylistickou" radu. Se Pinterest ukázal jako super zábavička a já se rozhodla napsat velký článek o módě právě pro chlapy!

Myslím, že v tom není nic složitého. Hezky vonět je základní pravidlo číslo jedna! Přes které jednoduše nejede vlak. Pak už jen stačí obyčejné triko z kvalitního materiálu, padnoucí džíny, pohodlné kalhoty, tenisky, co se hodí skoro ke všemu a pár dalších vychytávek, které jsem pro vás vybrala. Dneska už to totiž nejsou jen obyčejní kluci z plakátu, ale té nástěnce, na které visí, se říká Pinterest.

 Bomber. Bunda, která letos sklízí největší boom. Jak u chlapů, tak i u žen. A já se na ni konkrétně nemůžu vynadívat. Sluší podle mě snad každé chlapské postavě, tak si ji utíkejte koupit!

Pár pěkných jsem pro vás našla tady, tady a tady
 V jednoduchosti je síla! Nepotřebujete vymýšlet všemožné fashion kreace, abyste zaujali. Vsaďte raději na charisma. To zafunguje stejně mnohem víc, než Armani, nebo Hugo Boss. 
Oblečení nechte tak jednoduché, jak jen to půjde. Bez zbytečných vzorů a křiklavých barev na každém prvku. Nezapomeňte ale na kvalitní materiály! Raději si do basic kousků zainvestujte, nakupovat pak budete muset jít třeba jen jednou do roka.
 Denim jacket / džíska - nesmrtelný kousek. Když to venku není zrovna jen na triko a v mikině chodíte prostě pořád, přehoďte na ni jednou za čas džísku. Uvidíte, že vaše okolí to příjemně překvapí a vy se tak stanete nesmrtelnými. Stejně jako denim. Ať už je vám 20, 30, nebo padesát. 

ElizaTip - zkuste zajít občas do sekáče. Tam mají totiž ty nejkrásnější Levisky za pár kaček ;).
Ukažte kotníky. Obzvlášť na jaře nebo v létě, když je v riflích už moc vedro. Ohrňte si pohodlné pláťáky nad kotníky. Nebojte se toho! Bude vám v tom příjemně a vypadá to sakra dobře, takže, proč ne?! ;)
 Ležérnost a nedbalá elegance je ale velký rozdíl od úplné zanedbalosti. Nechtěnému efektu se vyhnete výběrem kvalitních materiál a padnoucích střihů. Nemusíte ale proto nutně nosit velké nebo mainstreamové značky. Logo nemusí být vidět. Kvalitní látka mluví sama za sebe. 
 Biker jacket / křivák. Trochu fashion věcička, kterou ale rozhodně jen tak nevyhodíte. Stejně jako denim, je i kůže pojem a její vůni prostě podlehnete. Každé jaro, podzim a někdy i v zimě ji totiž nepochybně mile rádi vytáhnete ze skříně. Dám za to ruku do ohně. ;)
 Když nechcete zrovna vypadat, že se celý den válíte doma na gauči. A nebo prostě máte chuť na trochu elegance, není pravda, že musíte nutě vypadat jako ze žurnálu. Naopak. Příliš velká a okatá snaha by mohla uškodit. Nic se nemá přehánět, a proto vám jednoduše postačí pěkný kabát, nebo košile. Pokud se nejedná o předepsaný dress code, vezměte si k tomu klidně jednoduché tenisky, nebo chelsea boots. Nezapomeňte ale outfit doplnit stylovými brýlemi a hodinkami.

Košile využijete je i v létě k šortkám. Jsou ideálním letním kouskem, když nechcete pořád nosit tílko, které není vždy a všude nejvhodnější. Letos dokonce frčí zase košile s krátkým rukávem. Tak zajděte párkrát do posilky a jednu nebo dvě si kupte. Není ale moc slušivé, když by na vás měla vlát. Takže bacha! :)))


A co na nohy? Já myslím, že když půjdete do tenisek, nemůžete šlápnout vedle. Kromě těch šíleně crazy s pestrobarevnými vzory a barvami, které nepochybně chcete, si kupte i jedny trochu obyčejné. Takové, které můžete vzít kamkoliv, protože vypadají i elegantně. Nehýří barvami, ale mají neutrální odstíny, a budou tak ladit prakticky ke všemu. Nejvíc se mi jich líbilo u adidasu - tak třeba taky vyberete.

Tak a teď jsem fakt zvědavá, kolik chlapů mě sleduje. haha. Jestli se vás tu pár najde, tak mi prosím napište, jestli vám tenhle článek přišel alespoň v něčem užitečný. Budu ráda ;).

You Might Also Like

1 komentářů