Eliza tip: HOME ALONE

9:23:00 PM


Měla jsem krizi a pořádnou. Asi nějaká jarní depka, nebo co. Nic mě nebavilo, byla jsem nevrlá a nepříjemná a pořád něco musela. Musela se rozhodovat, a to životně důležitě. Pořád něco zařizovat, vyřizovat, pracovat a přemýšlet. V hlavě jsem toho měla prostě najednou až moc. A když mou náladu nezpravil ani víkend s kamarády a rodinou, řekla jsem si, že na to musím jinak. 

Potřebovala jsem být sama. Jenomže jak to udělat, když pořád kolem vás někdo je a něco chce? Dobře, to přeháním...jsem nejvíc společenský člověk, co nepřežije bez lidí, ale někdy je toho jednoduše moc. A samota léčí. Tak jsem si naordinovala víkend o samotě. Celý víkend! A víte co? Bylo to fakt boží!


Přečetla jsem snad všechny svoje časopisy, na které jsem si už dlouho brousila zuby. Udělala mani, pedi. Vyzkoušela ty super nové gelové laky od Rimmelu, které fakt doporučuju! Byla jsem si zaběhat, natrhala voňavé kytky do vázy, pár hodin jsem malovala, udělala si dobré jídlo a spala. Spala nekonečně dlouho, bez budíku. A vstala až, jak se to říká v pohádkách, až slunko bylo pořádně vysoko. haha

Joooo a pleťová maska v takový víkend taky nechyběla! Já teď zkouším kávovou a nemůžu si ji vynachválit! Prostě si udělejte doma turka, nechte jej vychladnout a na obličej si dejte to, co z něj zbyde. Sama mám vážně hodně citlivou pleť, takže to rozhodně neublíží ani vám. Jen to vyzkoušejte ;).

Tak co vy a jarní deprese nebo krize jakéhokoliv druhu? Jak s nimi bojujete vy? Zkuste trochu víc samoty a uvidíte, že vám bude líp ;) 

P.S. Teď už jdu ale vážně mezi lidi ;)))

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Víno...litry vína😄🙋🏻 A střídám samotu s přáteli💋

  ReplyDelete
  Replies
  1. to je stejně nej taktika! těším se už na tu naši skleničku! ;))))

   Delete
 2. Eliško, z toho článku vyzařuje tolik pohody!:) Taky bych si měla někdy takový víkend naordinovat:)

  www.stylishcoffee.cz

  ReplyDelete
 3. Jé, tak to je moc hezký, takhle si udělat víkend pro sebe, rozhodně brzy vyzkouším! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 4. Přesně takový víkend si naordinuju až můj muž odjede v červnu na služební cestu do Německa :D už se na to těším! Doufám, že mi vyjde krásné počasí, abych mohla mezi všechny aktivity co jsi vyjmenovala zařadit i opalování :D

  ReplyDelete