COMFY (MON)DAY

10:19:00 PM


V pondělí má člověk obvykle moc práce. Však to znáte. Vstává brzo a nechce se mu. Po víkendu je v posteli nějak líp než obvykle a vstát v nekřesťanskou hodinu je prostě humus. Možná mě za to budete trochu víc nenávidět, ale já to tak nemám. Ne posledních pár měsíců. Vstanu většinou kolem deváté a ten den mám jen jeden pracovní meeting. Pak celý čas vyhrazený na psaní všemožných článků a když se zadaří, tak i focení. 

Včera bylo ale tak hezky, že jsem všechny povinnosti/nepovinnosti hodila úplně stranou, vzala dva obrovské časáky z Londýna a šla se slunit s kamarády do parku. Vyfotila pro vás hned dva outfity, zašla do dvou různých kavárniček, na jednu dokonce napsala i malou recenzi (zítra si přečti tady ;)), jo zčekla hned dva nové díly Game of Thrones. Tomu se říká produktivní pondělí a správné týdenní nasazení, haha.

K tomu samozřejmě nesměl chybět ani pohodlný outfit. Kalhoty z lehkého a příjemného materiálu, oversize triko s průstřihy, džíska, velká taška, kam se vejde milion zbytečností i s počítaček a elegantní balerínky. 

Jaké jsou vaše pondělí? Neříkejte mi, že tak děsné, jak si je představuju! A po čem pohodlném sáhnete v takový den většinou vy?

I am wearing
Mango jacket, shoes / Zara T-shirt, shopper / H&M trousers / Promod sunnies

You Might Also Like

2 komentářů