LACE UP SHOES

8:45:00 PM


Článek k tomuhle outfitu se mi vyrojil v hlavě, když jsem byla zrovna v metru. Jela jsem po eskalátorech a nejednou to začalo. Myšlenky se seskupily do vět a daly příběh. Jen tak. Zničehonic.

Já ale nemám jednoduchý život. Blbost! Mohla bych mít, ale asi ráda (nebo co) si ho dělám složitější. Vždycky si zvolím tu těžší cestu, protože na té přímočaré přece není žádná sranda, nebo ano? A protože jsem si na blog našla chvilku času až o dva dny později, ztratil se. Celý ten krásný text z mé hlavy je fuč. Tak si alespoň místo duchaplného příběhu užijte fotky. Myslím, že se tentokrát vážně povedly. Jooo a ty moje nové botky do robotky....počkat, tak nějak to možná začínalo...Všimla jsem si jich už loni. Objevovaly se na piterestu a stránkách módních časáků den co den, až jsem měla pocit, že je mají všichni. Opak jsem však zjistila záhy, co jsem je za krásné 4 kila našla v Mangu a vyšla v nich na ulici. Lidi na šněrovací balerínky do špičky prostě nejsou zvyklí, a když vám je za jeden den pochválí hned dva lidi nezávisle na sobě, to už je znamení dobré koupě. A taky že bylo!

Chvilku jsem nad nimi přece jenom váhala. I  přesto,že jsem věděla, jak k sukni a šatům budou perfektní. Pak jsem si je ale vzala k džínům nad kotníky a myslím, že dělají fakt divy.
Co na ně říkáte vy???:)


 I am wearing
Mango shoes, leather jacket, jeans / Zara bag, knit / sunnies from London

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Premyslim ze si ty boty taky objednam, nedre v nich pata?:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. objednej, jsou fakt pohodlné, vůbec ne tvrdé! asi tě na poprvé trochu odře, jako mě, ale podle mě se to dá prochodit. Žádná tvrdá umělina:).

   Delete
 2. - ja si je pred casem poridila na vinted ,)

  ReplyDelete
 3. Eli, super outfit! Taky o nich právě přemýšlím, ale neměla jsem možnost si je zkusit, jaký jsou na noze? :) neumíráš? :D A seděla ti i velikost, kterou si kupuješ běžně? Tím, že jsou takhle do špičky trošku váhám, aby mi moje standart 36 třeba nebyla malá. Moc díky! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsou fakt pohodlné, jenom trochu zakopávám o tu špičku haha :D. A ber 36 určitě, já ji mám taky, v zimních 37, ale ta by mi v těchto byla velká..zkoušela jsem i tu a neděla mi pata. Takže rozhodně do menších ;).

   Delete
 4. Ještě jsem nepřišla na chuť těmto botkám, ale uvidíme časem. Jinak bunda je super! :)
  Find joy in the ordinary

  ReplyDelete
  Replies
  1. třeba to přijde a nebo objevíš něco lepšího ;)).

   Delete
 5. Super super a ty fotky jsou fakt báječný!

  ReplyDelete
 6. Super outfit, líbí se mi moc ta bundička!

  ReplyDelete