STYLING WORKSHOP

10:35:00 AM


Neříkejte mi, že to neděláte. Skládat si pár věcí k sobě a vytvářet mood board, nebo aranžovat kafe s koláčem, třeba když jste z rovna v kavárně, a dělat tak malý food styling? Jsem si jistá, že ti, co si rádi hrají s instagramem tohle už párkrát podnikli, jen to možná neuměli pojmenovat těmi správnými slovy.
Nordic day a SOFFA nám nedávno jeden takový workshop stylingu společně uspořádali. Sešlo se pár kreativců, designových nadšenců a módních milovníků, přidala se spousta jídla, troška alkoholu, kopa malých Olympusů a díky krásným dekoracím od Nordic day bylo kreativní odpoledne zažehnáno. Každý si zvolil plochu pozadí dle libosti, vybral produkty, květiny, nebo jídlo a pustil se do „práce“. Aranžoval, bořil, přeskládával, rozbíjel, rozsypával, zas a znova, dokud nebylo jeho estetické oko spokojeno. Výsledek si vyfotil (postnul na instagram), to polozničené výborné jídlo snědl a jeho dušička zaplesala.


Jsem ráda, že i já můžu být tohohle součástí a některá má odpoledne můžou vypadat právě takhle. <3 Co říkáte na moje dílka? A co vůbec vy a styling – baví vás, nebo jde spíš kolem bez povšimnutí? Povězte.A komu to nestačilo, tak na SOFFA blogu najde ještě o něco víc super fotek a skvělé video! 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Vypadá na to nádherně, já jsem přesně ten typ, co tohle přeskládávání miluje, takže! :)
    Young, wild and free

    ReplyDelete
  2. Skvelé fotky a veľmi vydarená akcia :)

    Bari Bircak

    ReplyDelete