SPRING TREND no. 6

11:01:00 PM


Na Jihu napadlo skoro třicet cenťáků sněhu a já básním o jaru. A teniskách. Protože co by to bylo za jarní trendy bez tenisek?! Bez nich si jaro nedokážu jednoduše ani představit. Zavřít kozačky hluboko do skříně a nechat nohy dýchat, aspoň trochu (a kotníky úplně).

Popustit uzdu barevné mysli, a nebo zůstat střídmý (u bílé). Propojit eleganci se sportem. Projít se cestou ze školy nebo práce parkem, bez toho aniž by bolely nohy. Našetřit na několik různých párů a už nenosit nic jiného. Do konce života.


Tohle jsou pro mě tenisky. Věčný trend, kterým uzavírám sekci Spring trend a těšení, protože příští týden už je opravdu tady. J-A-R-O. Jaro!

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Přesně tak! Tenisky jsou základ. Já v nich prochodila jaro - léto - podzim a dokonce část zimy. Do toho samozřejmě střídám i jiné boty. :) ;) A nejvíc se mi osvědčily bílý Reebok Classic Leather ! ♥

  PS: Ty šedý slip-ony by taky stály za hřích!
  Lucka www.sleepy-cat.com

  ReplyDelete
 2. Já nosím tenisky, protože ostatní boty se mi rozpadly a podpatky už nosit ochotná nejsem. Tak je fajn, že je to pořád i společensky přijatelné.

  ReplyDelete
 3. Taky se hrozně nemůžu dočkat! Pro mě je takový symbol jara nebo teplejšího počasí kožená bunda, už prosíím!
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 4. Ja sa na jar teším ešte na viac ako na tenisky na lodičky, pretože v zime je to úplne tabu. Tenisky sa dajú nosiť aj v mínusových teplotách, síce na vlastné riziko, ale dajú. No lodičky sú na jar úplne o niečom inom :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete