my #mbpfw outfit

11:18:00 AM


Když zjistíte, že můžete jít na fashion week, tak vás kromě nezastavitelného přívalu adrenalinu dostihne i panika. Protože co na sebe? Ne, už to není jen ten bezvýznamný pocit, když stojíte bezradně ráno před skříní a nevíte, v čem vyrazit do práce. Je to fashion week! (Myslím, že možnou kapacitu použití tohoto slova jsem právě vyčerpala - ještě bude totiž x krát zmíněn v příštím postu:)))

Spousta fotografů, hlavně těch streetstyle! A já jsem se v jedné takové galerii taky ocitla:) TADY. Takže už chápete, proč jsem se po obdržení téhle zprávy okamžitě vydala na Na Přikopech. (ne, že bych to neměla po cestě). A v H&M se na mě usmíval tenhle etno kabátek s 50% slevou. Takže jasná volba. 

Jinak ale byl můj fw outfit ve znamení neoprenu. První den jsem šla v neoprenové sukni, kterou jsem bohužel  nestihla vyfotit. V sobotu jsem vzala neoprenový top. Pod něj oversized pánskou košili, kalhoty do zvonu, perlovou earcuff, Olympus přes rameno a vintage kožené rukavičky. Baví mě kombinace všech různým materiálů...a co na to říkáte vy? :)

Užívejte Velikonoce,
Eliza.
You Might Also Like

8 komentářů

 1. páči sa mi to modré dlhé sačko a možno by som k nemu ladila len čisto bielu bez tej čiernej by aj viac vyniklo :)

  Dominika Makarová fashion blog

  ReplyDelete
 2. Moc ti to seklo, Eli ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Super outfit. Je pravda, že bílé kalhoty by mi k tomu asi opravdu šly lépe, ale i takto se mi vše líbí.

  Poshlife

  ReplyDelete
 4. Ty rukavice jsou naprosto úžasný, dodají tomu takovou eleganci navíc a celkově to vypadá fakt skvěle. Nechci se furt opakovat, ale tvůj styl je prostě super :)

  ReplyDelete
 5. Skvelé, jediné čo mi tam nesedí sú tie rukavice :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 6. Ten kabátik je vážne super :)
  www.beautyporadca.blogspot.sk

  ReplyDelete