#mbpfw on Friday

9:55:00 PM


V pátek se můj mozek přepnul do "fashion modu" a já nemohla myslet na nic jiného. A vlastně ještě pořád nemůžu, díky všem těm dojmům z krásných věcí. Ale pěkně popořadě. V pátek jsem mohla jít omrknout Mercedez-Benz Prague Fashion Week. Byl to můj úplně první mbpfw a já jenom doufám, že ne poslední, protože tak skvělý víkend plný módy jsem nikdy před tím nezažila a co se mi líbilo nejvíc? 
 Molo ovládla bílá v minimalistickém pojetí, obří kabáty a rafinované vrstvení. Všechny modelky měly brýle, krásné něžné líčení se stříbrnými linkami a já jsem se nemohla vynadívat. <3
 Následovala Ether. Specializuje se na batohy a kabelky, které nechyběly snad žádné modelce a byly doslova famózní. Minimalismus stále vládl, spolu s něžnými volány a rebelskými třásněmi. Za mě totální pecka! 


 Trošku creepy style zvolila Monika Drápalová. Vzala to úplně z jiného soudku a jasně dala najevo, že móda je hra. No však posuďte sami ;).
Na Kateřinu jsem byla moc zvědavá a popravdě mě vážně nadchla! Ženské střihy, vlna, opasky, kalhoty do zvonu překrývající lodičky...super zakončení super večera.

Který návrhář je váš favorit??

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Vypadá to hodně dobře, taky mě to rozhodně zaujalo :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Super fotky! Já jsem byla na Macháčkovi a Chatty, a moc si to užila. Teď mě ale mrzí, že jsem nebyla na Odivi, do těch kabátů jsem se úplně zamilovala.

  Poshlife

  ReplyDelete
 3. Skvelé fotky, ako vidím, nabudúce si budem musieť urobiť trip do Prahy :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 4. Nejvíc jsem si v pátek zamilovala Ether.. ty batůžky byly strašně super a nejradši bych si ho ze zad nikdy nesundala. Odivi nezklame myslím nikdy, Monika Drápalová představila hodně zvláštní kolekci, nad kterou jsme tam polemizovali hodně dlouho a hledali jsme v ní nejrůznější významy. Kateřina Geislerová použila strašně příjemné materiály a mám ji moc ráda i za ten její přístup ke všemu. :)

  ReplyDelete