CRAZY WEATHER

10:24:00 AM


Nechci být sprostá hned takhle zkraje, ale to počasí mě už víte co! Všichni čekáme na jaro jak na smilování a ono si nasněží...z ničeho nic, ráz na ráz, jednou ráno se vzbudíte a venku je bílo. 

Ne, počkat. To by byla idylická verze příběhu. Vzbudit se do zasněžené krajiny jako z pohádky, kdy slyšíte jenom ticho a celý svět se díky té krásné kalamitě najednou musel na chvilku zastavit je přece boží! Tohle bylo ale jinak...

Ráno jsem vyšla z bytu na nějaký pracovní meeting v centru Prahy. Pršelo. Já si samozřejmě vzala bílé džíny aka women´s logic! (:D).  Deštník jsem někde nechala (klasika), a tak jsem šla. Protože jsem měla chuť se procházet a nebyla jsem v tom sama, vykašlala jsem se i na tramvaj. Však nejsme z cukru, ne?! Naštěstí jsem měla dost času a nebylo to daleko, i tak jsem ale byla už v půlce cesty zmoklá jako myš. (jak to bylo s tím cukrem?)

Šla jsem na místo poprvé a rovnou vám řeknu jednu věc. Nikde jinde se v Praze neztrácím tak často, jako právě v centru. A co myslíte, že se stalo? Já s promrzlýma rukama až na kost hledám na mapách trasu, do toho mi kape na displey, kalhoty jsou už spíš šedo/černo/hnědé a můj hairstyle se změnil na "wethairlook", jenom ne ta hezký, jako v časopisu. 

Nic však netrvá věčně a i já jsem to místo dřív nebo později našla. Tady však příběh zdaleka nekončí! Když jsem po dvou hodinách vycházela, sněžilo. SNĚŽILO!!!!

Já nevím jak vám,  ale mně ta karma někdy vážně dává zabrat.I am wearing
Reserved coat / Zoot poncho / Mango jeans / Zara bag / H&M beanie / Baťa shoes
Za fotky děkuju Aničce. <3

You Might Also Like

5 komentářů