BUS BUSY BUSY TIMES

9:27:00 PM


Ahoj všem! Už tomu bude týden, co se tady neobjevila ani čárka.  Asi jste postřehli, že s pravidelností článků na blogu celkem bojuju, ale tenhle týden jsem to jednoduše neukočírovala na plné čáře. Byla jsem busy, a to tak, že pořádně.

Už nějakou dobu si zvykám na to míň spát a věřte mi, že v tomhle to se mnou není vůbec jednoduché! Já spánek mi-lu-ju! Je to moje terapie. Cokoliv se mi v životě děje má ráno po kvalitně prospané noci hned světlejší obraz. Takže chápete, že jsem se těch dvou hodin navíc nechtěla vzdát jen tak. Kupodivu to bez nich jde ale taky celkem v pohodě (a s jedním kafem navíc) a já toho zvládnu skoro dvojnásobek.


Takže jaký ten můj týden vlastně byl? Práce-blog-jóga-práce-jeden rozhovor (stay tuned)-SOFFA-práce-druhá práce-SOFFA-styling s Nordic day (stay tuned!)-TON (stay tuned!!)-Olomouc a víkend o lásce. Myslím, že jste leccos z toho postřehli už na instagramu, ale na články se super fotkama z těch nej akcí tohoto týdne si ještě chvilku počkejte, bude to stát za to! A teď už zase pěkně po hlavě do nového týdne. Jsem zvědavá, co všechno s sebou přinese. Jaký byl vůbec ten váš??:)I am wearing
Mango bomber / Zoot sweater / vintage skirt / H&M backpackYou Might Also Like

4 komentářů

  1. Já jsem na tom teď podobně, nestíhám ABSOLUTNĚ nic :-D Každopádně ty ponožky v těch botkách vypadají naprosto skvěle!

    ReplyDelete
  2. vyzerá to zaujímavo :D priznám sa ja by som som sa takto asi neobliekla, z tvojho outfitu sa mi najviac páči šedý rolák

    Dominika Makarová fashion blog

    ReplyDelete