SPRING TREND no. 4

2:57:00 PM

Protože moje dny paradoxně nebyly zas tak růžové, jak jsem psala minule, tenhle post má trochu zpoždění. (lepší ale pozdě, než nikdy, ne?)). S tím věčně se měnícím počasím, kdy v 1h svítí sluníčko a o půl druhé sněží, se mění i moje nálada. Asi nějaká špatná karma a konstalace hvězd, nebo se taky usmíváte mnohem víc, když venku svítí? Doufám, že v tom nejsem sama!!.)

Kdyby náhodou tohle divné období pokračovalo, je to na jednu stranu výhra. Na jaro totiž pofrčí odhalené spodní prádlo. Ne, zbytečně se neunáhlujte se svými předsudky. Žádné pouliční zvěrstva za bílého dne se nekonají. Místo lacinosti zvolte rafinovanost! Nejde totiž o to, aby vám bylo vidět všechno co máte, bohatě stačí lehce vykukující krajka z výstřihu. Zkrátka nechte svou pěknou podprdu vidět! A kdo si troufá, ať přehodí přes noční košilku delší sako, nebo rovnou vyjde ven v saténovém pyžamu. S lodičkami, prosím. Protože co je lepší na divnou náladu, než zůstat celý den v pyžamu? (a ještě u toho vypadat cool! ;))

Co vy na to?

Moje úlovky najdete tady / tady nebo tady

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Tento trend je super :) Vzdycky se mi libily "pyzamoidni" kousky na bezne noseni :D

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  FB Page

  ReplyDelete
 2. Tak toto sa mi páči , výstrihy do tvaru V sa mi páčia a čipkované podprsenky srdcovka + ako doplnok a zvýraznenie celého looku !
  A inak tá koláž je úplne super (inšpiratívna ) vďaka za tento článok .. stiahla som si obrázok na plochu pre inšpiráciu (snáď nevadí ! - je vážne super :D )

  ReplyDelete