NEW START

3:52:00 PM


Nový rok si žádá nový start. A jaký jiný start by to mohl být, než se konečně postavit čelem tomu dlouho obcházenému předsevzetí. Tak schválně, kdo všechno si dal včera za cíl se letos častěji a pravidelněji dokopávat ke cvičení? Já už jsem to popravdě s tímto předsevzetím vzdala. I když teď cvičím častěji než před pár měsíci, tak o pravidelnosti nemůže být řeč....u někoho to ale neplatí. Někdo se tomu za těch pár měsíců dokázal postavit tak, že to jde vidět a bez pořádného workoutu nebo několika kilometrového výklusu by to pro něj nebyl dobrý den. 

Nenechte se ale zmást, nemluvím teď o holkách, které se před každým takovým cvičením nejdřív musí vyfotit. Které vám poskytnou nepřetržitý tok informací o tom, co jedly, kolik zhubly, nebo naopak přibraly svalové hmoty, či na jakou část těla byl zaměřen jejich dnešní trénink. (na tyhle věci je snad tréninkový deník, ne?

Řeč je o mých velkých přítelkyních, které nepreferují ani jeden uvedený způsob. Prostě vstanou a jdou makat! Jasně, že k tomu taky potřebují motivaci, jen ji nesbírají v počtech lajků na fotce sixpacku. (za což mají můj obrovský obdiv!) A protože tyhle dvě bojovnice mi tady rozhodně nemohly chybět, vzala jsem si to do parády já a mezi dřepy a plank nacpala jeden malý photoshoot.

Tak se na to naše společné snažení mrkněte. ;) A pokud vám na ten ranní běh bude přece jenom chybět trochu motivace, kupte si na to nové hadry! :P To je osvědčená motivace snad odjakživa:)))) Tak se mrkněte a dejte vědět, jak to máte s pravidelným pohybem vy. ;)

Krásný Nový rok,
Eliza.Verča (left) - all from Nike
Melisa - Stella McCartney for Adidas top, leggings / Nike shoesMelisa - Nike sweatshirt / Adidas leggings
Verča  - Hitec via Sportissimo termo T-shirt / Nike shorts 


You Might Also Like

2 komentářů

  1. Aj ja som si dala toto predsavzatie :D super fotky
    janesworldblog

    ReplyDelete
  2. - cvicim evry dej od svych 15ti, coz je uz vice nez deset let. narozdil od slecen vsak nemam tak reprezentativni ohoz - preferuju totiz domaci posilovnu, kde je ostatne fuk, co mam na sobe. mnohem podstatnejsi jsou preci vysledky .)

    ReplyDelete