MOODBOARD RECAP

8:00:00 AMAhoj všem!:) Těch rekapitulací bylo ke konci roku tolik, že jsem ty moje měsíční nechala až na teď. Vlastně to tentokrát ani nejsou nějaké moje story ze života, co jsem ty předešlé dva měsíce dělala a co mi vběhlo do cesty, ale spíš tipy, kam a na co se zajít podívat. Ale pěkně po pořádku.


V listopadu jsem si udělala výlet s Eurotrips do Amstrdamu. ( o tom jste určitě už četli tady, kde je i fajn videjko;))). O čem jsem vám ale v postu nenapsala je náádherný minimalistický obchůdek Every day counts. Který hádejte co? Za ty necelé dva měsíce zrušil svoje webovky a já vám sem teď jak na potvoru nemůžu dát odkaz, aby jste zjistili, co je to za skvost. Takže, víte co to znamená?! Musíte tam jet taky!

(něco málo informací naštěstí najdete i tady ;))

Až tam budete, tak vám rozhodně neunikne ten boží design na zdech obchodu. Je to dílo umělce Sandy van Heldena, který mě natolik zaujal, že jsem ani jeho vizitku nemohla ve městě kanálů nechat a vy si jeho práci prohlédněte třeba tady. ;) (asi si pomalu budu muset pořídit nějakou taštičku na vizitky:)))


A přece jenom bude i jedna malá story. Tenhle starý krasavec mi zkřížil cestu ve Světě HUB, když jsem tam šla hledat ztracenou nabíječku. Zrovna se na tom místě totiž konal blešák a nám s Verčou nedalo nejít se podívat na staré poklady. Nabíječku jsem nenašla (překvapivě), za to mou pozornost upoutal tenhle foťák...na cenu jsem se zpočátku ani ptát nechtěla, protože jsem si myslela, že se bude blížit cca tisícovce. Nedalo mi to....chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, co ta paní prodavačka vážně řekla. Dvě stovky? Fakt??? A začala jsem se smát. Škoda, že lidi kolem nečtou vaše myšlenky, jinak by ten smích možná někdo pochopil:)))))

Když ale viděla mou insta fotku moje sestra, její přání na Vánoce bylo rázem změněno.  A mě nezbylo nic jiného, než v pondělí před svátky běhat v dešti po Praze sem a tam (Holešovice, Žižkov, Holešovice, Žižkov, Vyšehrad a Hlavní nádraží), abych jí taky jeden takový obstarala. Na tu historku o koupi, rozbití, vrácení, podfuku, naštvání, nekonečném čekání, druhé lepší koupi a záchraně snad taky jednou dojde:).

Jo! a pokud jste taky milovníci analogových foťáků, sháníte do něj film, radu nebo třeba nový polaroid, tak se mrkněte na stránku PolaroidLove. V Praze i Brně najdete všechno potřebné a milí kluci vám ochotně se vším poradí. ;)


Byli jste na Le Marketu? Já pro změnu zase pracovně, ale i tak jsem si to moc užila. Tu atmosféru ve víru umělců a designerů já prostě můžu. Vybrala jsem pro vás zase pár tipů, na které se podívat.

Terry Emi je nejen krásná mladá umělkyně, ale i krásně maluje. Mrkněte na její ilustrace, stojí to za to. Třeba vám jednoho dne navrhne i boží tetování ;).

Jenoduché střihy, kvalitní materiály, lokální výrobce. KOIVU

Ani nevím, proč mi na stole skončila zrovna vizitka  květinářstvím....asi pro tuhle kytku. Nechcete mi ji někdo objednat, za chvilku mám narozky a vůbec bych se za to nezlobila:))))).

NEBO tenhle boží řemínek na foťák. Protože kožené výrobky od Promise, mě fakt dostaly!! <3


O tom, že tam bylo nejvíc nejkrásnějších šperků šperkařů a šperkařek vám snad ani říkat nemusím. O tom, že jich nejvíc najdete právě v Koncept story vám ale moc ráda řeknu.:) Já sama se tam ráda půjdu někdy mrknout, kdo jde taky?

Jooo a abych nezapomněla! V Mango outfletu jsem si začátkem listopadu koupila tyhle boží šedé boyfriend manžestráky a moc se těším, až vám je ukážu v outfit postu, snad brzo ;). Co na ně říkáte??


Taky jsem byla na přednášce tvůrců vlastně první značky českých tenisek, jejichž prototyp byl  inspirován Baťou. Však si o nich sami přečtěte tady, já si ještě pamatuju, jak jsme v podobných tretrách běhávali na základce :D, ale to byly teda léta páně patnátsetpadesátpět.

Mějte super pátek, já jsem zrovna na cestě do Drážďan na další veletrh designu, tak čekejte další příval odkazů :)
Eliza. 

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ten foťák je naozaj veľký úlovok, ani sa nečudujem, že ho chcela hned aj sestra :D kiežby sa aj u nás konali takéto blšie trhy!

    Bari Bircak

    ReplyDelete