METALIC BACKPACK

10:49:00 AM


Pěkné čtvrteční dopoledne všem!:) 

Víte, co mě vždycky tak neskutečně potěší? Když sedím v baru a potkám člověka, který zná můj blog, sleduje ho a dokonce se mu líbí!! Člověka, do kterého bych to absolutně na první pohled neřekla. Člověka, který má v téhle oblasti obrovský přehled, věnuje se psaní, dokonce jej i studuje a k tomu mi ještě pochválí tenhle můj virtuální space! Tohle mi vždycky tak moc udělá den!:) DÍKY.

Dneska jsem vám ale především chtěla napsat o mém novém metalickém batůžku ze Zootu a o tom, jak je nejvíc, když máte kolem sebe lidi, se kterýma můžete strávit jakkoli dlouhý časový úsek, ale víte, že se budete pořád, ale pořád smát.

Batoh je boží. Poslední dobou nějak nemůžu odolat ničemu, co je v nějakém metalickém odstínu a tenhle rose gold/stříbrný mě prostě dostal. Nahážete do něj všechno potřebné. Neřešíte, jestli se vám tam vejde i pití, blok a foťák navíc. Protože prostě vejde. Ideální, když vybíháte ráno z bytu (protože klasicky nestíháte) a vracíte se večer.

A prosmáté momenty s tímhle batohem na zádech? K nezaplacení!

Třeba na tradičním burgeru, při zkoušení si oblečení ve slevách, na které stejně nemáme, v práci na koncertě, jen tak na ulici, nebo když se jeden večer jen tak spontánně sejdete, objednáte pizzu a toho vína vypijete trochu moc. :))

Řekněte mi svůj nejvíc funny zážitek za poslední dobu! <3
A mějte vysmátý den,
Eliza.
I am wearing
H&M beanie, coat / Mango trousers / Humanic boots / Tamaris backpack via Zoot.cz
You Might Also Like

11 komentářů

 1. To je fakt boží kombinace! Jako z filmu Páni kluci :P Sekne ti to ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jooo s tou čepkou jsem fakt jak nějaký malý kluk :P :D :)))) tomboy se ve mě hold nezapře no. ;)

   Delete
 2. Skvělý outfit Eli! <3 ten batoh je dokonalý :) a já teda za poslední dobu žádné vtipné zážitky nemám, je to jen samé učení a stresování se :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju Juli! Já myslím, že i to učení je někdy k smíchu, zvlášť když toho máš nad hlavu a nic jiného než se tomu zasmát, ti už nezbývá....snad to ale není tvůj případ! ;))

   Delete
 3. Eli, ten batoh je fakt super! Vůbec se nedivím, že je kolem něj taková spousta veselých zážitků :) A můj poslední veselý zážitek? Teď mě napadl jeden: když jsem si zkoušela boty u Bati, krásné lodičky a koukala na sebe do zrcadla...v tom jsem spozorovala takovou starší paní, tak kolem 60, jak na mě z povzdálí kouká (hmm, teda spíš asi na ty boty :-D). Ale říkala jsem si, že se mi to jen zdá a procházela se v botkách vesele dál k druhému zrcadlu. Pak se paní zjevila na na druhé straně, tentokrát se odvážila přijít o něco blíž a najednou říká: "slečno, ty boty jsou tak strašně krásné, hrozně vám to sluší, já vám je budu závidět!" Tak mě to pobavilo, ale na druhou stranu i potěšilo, protože to bylo takové milé :)) Tak jsme ještě prohodily pár slov no a co myslíte - boty jsem si samozřejmě musela vzít! :-D :))

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
  Replies
  1. juu, děkuju za milou historku! :) Taky mě podobně zážitky vždycky tak příjemně potěší:).

   Delete
 4. veľmi pekný batôžtek a páči sa mi ako si ho zladila :)

  Dominika Makarová fashion blog

  ReplyDelete
 5. Ten batůžek je naprosto bombový!

  ReplyDelete
 6. Ááá ten batůžek je dokonalý, už bych ho nedala z ruky! Miluju tenhle materiál :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete