Lost in city jungle.

12:02:00 PMZtrácím se. Jo. Celkem často a pravidelně.

Když jsem se ztratila poprvé v Londýně, tak mi to vlastně vůbec nevadilo. Bloudila jsem londýnskýma uličkama, užívala si ten pocit, že můžu objevovat cizí město, kochala se krásnou architekturou a od ucha k uchu se usmívala.

Když jsem se ztratila na Mallorce, v Thajsku nebo Amsterdamu opakovala se obdobná situace. Já bloumala sem a tam, nechala se vézt neznámými uličkami a prostě jen byla. Věděla jsem totiž, že se vždycky najde někdo nebo něco, co mi ukáže cestu. Nějak jsem to věděla a vždycky to tak bylo. Třeba když jsem jela ve 4 ráno z Londýna, spoléhala na metro, které bylo ale zavřeno. Najednou se před náma objevil chlápek a ukázal nám zastávku autobusu. Na autobusovém nástupišti, které bylo obří a my jsme neznali ani číslo zastávky se zase někdo takový našel a my jsme nakonec všechno stihly a v pohodě odletěli.

V Praze je to ale jiné.

Bydlím tady od půlky září a pořád se ztrácím. Jooo někdy je to celkem sranda, ale když se vám to děje skoro pokaždé, když jedete do neznámých končin a tak akorát na čas, tak už vás to po chvilce bavit přestane. Jasně že se vždycky někoho zeptám (to je totiž moje oblíbená metoda, ptž google maps mě moc rády nemají), ale Pražáci prostě neví!
Třeba jak jsem jela na tohle randíčko s Veru....může mi prosím někdo říct, odkud jezdí na ípáku 11 a 13???? DÍKY.

Ať ty vaše ztracené chvilky jsou jen příjemné!
Pořád trochu zmatená Eliza.
I am wearing
Reserved coat / H&M bomber, rings / Mango jeans, bag, earrings / Zara top / Promod sunnies
You Might Also Like

4 komentářů

 1. :) já jsem se ztrácela naposledy v metru v NY, ale i Londýně. Zachránila mě "apka" v mobilu. Moc hezký outfit!
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
  Replies
  1. v NY to musí být jiný kalibr teda:))) děkuju!

   Delete
 2. Našťastie som sa ešte nikdy nestratila. Teda aspoň nie úplne stratila. Často neviem, kde sa nachádzam, ale nedalo by sa povedať, že som bola stratená. Ja by som v takejto situácií ale veľmi panikárila, tak dúfam, že sa mi to nestane :D

  Bari Bircak

  ReplyDelete
  Replies
  1. snad ne a nebo se v tom časem naučíš tak nějak chodit, jako já:))))

   Delete