WINTER LAYERING

4:21:00 PM


Ahoj všem! Jak jste si užili vánoční svátky? Já jsem byla neustále ve víru návštěv pěkně v offline režimu a musím říct, že je to příjemná očista. Reálně se s lidmi bavit, nechatovat, nevolat, nepsat emaily ani smsky (teda jen zřídka). Snad jste na tom byli podobně! ;)) 

K notebooku jsem si poprvné na pár hodin sedla vlastně až dnes, a tak  vás nesmím nechat bez nového článku! Outfit jsme fotily s holkama po tom, co jsme si  posilce daly pěkně do těla, takže krásný start dne hned v pondělí úterý. Vzala jsem si nový kabát, který jsem dostala od Ježíška (musím říct, že můj wishlist se téměř celý splnil:)))) a moc se těším, až vám všechny ty novinky tady postupně ukážu). Pod kabát pončo, na něj pásek a na to ještě šálu. Čím víc (velkých) vrstev, tím líp. Však mě znáte ;) 
Šedočerný outfit jsem doplnila hnědým páskem, kožešinovými rukavicemi, novou čepkou (kterou jsem dostala od mých žen z bechic.com, děkuju!!) a vínovou rtěnkou od Kristy, která je v tom světle spíš červená....poslední dobou je můj věrný parťák a i když jsem se toho odstínu zpočátku spíš bála, teď na ni nedám dopustit. Však jste si na insta určitě už všimli, ne? ;)


I am wearing
H&M Concious coat / H&M leggings / Zoot poncho / Bershka belt / BeChic beanie / Humanic bootsYou Might Also Like

11 komentářů