N U D E

4:00:00 PM


To byl ten den, kdy jsem nedělala absolutně, ale absolutně nic! Víte přece, že je to občas potřeba a výčitky prostě nejsou na místě. Veškerá má hlavní činnost spočívala v návštěvě kadeřnice. Žádná převratná změna v podobě modrého ombréčka se tentokrát nekonala (btw postřehli jste můj modrý vlas v létě?), jen jsem zase o něco blonďatější a o pár centimetrů kratší. Chtěla jsem tentokrát alespoň zkusit vlny (pro změnu), ale stejně jsem je po pár hodinách musela sepnout, protože už na ně prostě nejsem zvyklá. Dřív se mi vlasy vlnily samovolně, ale těmhle časům bohužel/bohudík odzvonilo.

Asi vás překvapím, ale ten den nezůstal jen u jedné činnosti. Druhá bylo přemlouvání ségry, aby podstoupila to nekonečné utrpení, vzala do ruky Olympus a chvilku mě fotila. Trpěla statečně a výsledek se podařil!:) Vzala jsem si svůj světlý kabát z Choies, diy kalhoty ze Zary a k nim slipony. A musím říct, že tohle kombo je nejen  nadmíru pohodlné, ale taky mě moc a moc baví! Jo a aby byl ten look opravdu nude/nude, byla jsem i natolik líná se pořádně nalíčit. Takže skoro natural beauty na place haha.

Joooo a nesmím zapomenout na nové prstýnka z hmka za neuvěřitelných 15Kč!!! Skočte si tam taky udělat malou mikulášskou nadílku:)))Třeba jenom od sebe pro sebe a mějte se fajn!
Eliza.I am wearing
Choies coat/ Zara + DIY trousers / H&M slipons
You Might Also Like

7 komentářů