HAVLIKOVA APOTEKA

11:14:00 AM


Ahoj mami, tenhle článek prosím nečti minimálně do 25., děkuji.

Původně jsem i vám chtěla tohle moje nové tajemství prozradit až po Vánocích. Po době, kdy uvedené produkty budu používat delší dobu. Zjistila jsem ale, že to vůbec není třeba! A protože tenhle článek navíc může pomoct nerozhodným v rozhodování při koupi dárků, rozhodla jsem se jej vypustit online právě dnes.

O čem je tedy řeč? O Havlíkově Apotéce. Neříkejte, že jste o ní ještě neslyšeli! Malý obchůdek s kosmetikou, BIO kosmetikou. Česká výroba, tradiční výroba, receptury až ze 17. století, ale hlavně, žádná chemie a jenom samé bylinky. Takže když jsem zhruba před týdnem vešla s kamarádkou do toho útulného krámku, paní v letech s nádhernou pletí nám velmi ochotně se vším poradila a my odcházely o pár stovek chudší s pocitem, že jsme našly poklad a už budeme jenom krásnější. :))))Mě se moc líbila ranní maska. Vstanete, nanesete na obličej, vlastně mnohem dřív než se stačíte probudit, necháte 3 minutky a opláchnete vodou. Ta tuna bylinek, kterou si na pleť takhle dáváte vám absorbuje toxiny z kůže, které se tam přes noc nahromadily. Však víte o čem mluvím..smog, život ve městě, stres, pot atd. A můžu vám říct, že po prvním opláchnutí byla moje pleť tak čistá jako nikdy! Stáhne vám to póry a celkově pleť pěkně vypne, hydratuje a osvěží. Takže jsem ji rovnou koupila mamce a pár kamarádkám. 


Babské triky a babské receptury, to přece fungovalo vždycky, ne? Olejíček na intimní partie vyroben recepturou ze 17. století, kdy nebyly žádné extra desinfekce a vůbec ty porody si nechci ani představovat. Každopádně díky tomu museli vyvinout něco extra šetrného a extra desinfekčního. Sesbírali ty správné bylinky a voilá! Tenhle olejíček nemusíte používat jen na určené partie, ale jak nám svěřila sama paní odbornice, je výborný jako odličovací pleťová voda. Můžete jej používat vlastně na celé tělo a vaše problematické partie s akné. Je to prostě malý zázrak:).


Však se mrkněte na jejich stránky, kde se dozvíte o každém jejich produktu mnohem víc. A nebo rovnou vyzkoušejte, kupte nejmenší balení a garantuju vám, že okamžitě ucítíte, jak to funguje. Samotnou mě ta rychlost překvapila. A kdyby jste chtěli spojit příjemné s užitečným, tak zajděte dneska nebo zítra na Le market do Galerie Mánes, kde mimo to objevíte spoustu dalších lokálních výrobců a designérů.:)

You Might Also Like

0 komentářů